Přejít na obsah

Briliantové breitlingy


Yubari

Doporučené příspěvky

Taky dám názor - za mě patří šutry třeba na Corum, Piaget...ale prostě mi k těm Béčkům nejdou. A chce to elegantní oblek aspoň za 200k, Maybach a jachtu. Pak mi to jde do kupy. Jinak to vypadá lacině. Já bych to na tlapu nedal. Ale proti gustu...jestli chce někdo lunetu z céček, diamantů nebo ježčího trusu, jeho věc. Když mu to bude vyhovovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi to nelíbí, určitě bez šutru. Mně se ani nelíbí ve zlatě nebo se zlatou lunetou... to podle mně patří na Rolexy a podobné. Breitling je taková chlapská značka a tam se tyhle cinkrlátka moc nehodí... můj dojem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ceny "oficiálních kamenů" jsou strašné. I když je to VVS, tak necelých pět tisíc euro za 1,14CT je podle mě opravdu hodně.

 

Je to prave hodne nadsazene, ceny u velkoobchodniku jsou uplne jinde ://

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tady se cena bude tvorit asi trochu jinak, ne?

 

To máš určitě opravdu, ale vezmi si 1,14CTTW při 40 "kamenech". Jeden tedy vychází na velikost 0.0285CT. Reálná cena jednoho takového kamínku je přibližně do 500Kč ( to se bavím o zahraničních serverech s fix price, ne žadné velkoobchody a spekulace s cenou, která by šla při množství 40 kusů jistě dolu). Celkem tedy za brilianty do 20 000Kč, ale spíše méně. Volil bych hodinky s klasickou ocelovou lunetou a brilianty bych řešil až následně. Nikam jinam bych ty brilianty určitě nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dijamanty na svatých béčkách to je jako drsňácká harlejovská helma potažená Vitónním vzorkem a na koncích býčích rohů, které za mlada rozsápaly drzého toreadora, se skví houpající se křišťálové opičky od Swárofskýho... Prostě na chlapovi něco strašnýho.

Možná ještě tak ty rolády, ale hanobit rytířský řád nositelů big B lesklými kamínky... :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dijamanty na svatých béčkách to je jako drsňácká harlejovská helma potažená Vitónním vzorkem a na koncích býčích rohů, které za mlada rozsápaly drzého toreadora, se skví houpající se křišťálové opičky od Swárofskýho... Prostě na chlapovi něco strašnýho.

Možná ještě tak ty rolády, ale hanobit rytířský řád nositelů big B lesklými kamínky... :gun_bandana:

 

......říká duchovní otec Breitlingu na tomto fóru Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dijamanty na svatých béčkách to je jako drsňácká harlejovská helma potažená Vitónním vzorkem a na koncích býčích rohů, které za mlada rozsápaly drzého toreadora, se skví houpající se křišťálové opičky od Swárofskýho... Prostě na chlapovi něco strašnýho.

Možná ještě tak ty rolády, ale hanobit rytířský řád nositelů big B lesklými kamínky... :gun_bandana:

 

nejak takto?

post-1266-061676900 1315174057.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stotožňuji se s názorem většiny, nic proti ,,šutrům", taky jsem jedny kukačky se ,,šutrama" měl (tehdy mi bylo 20), ale byl to úlet. Když už bych chtěl zlato a brilianty, šel bych do Rolexu, k těm to sedne, i když to není zcela podle mého vkusu. Já vnímám Breitling, jako kvalitní tool hodinky, bohužel stále převážně s Etou uvnitř. Takže naplácat na to ještě brilianty, jsou vyhozené peníze. Jestli navíc opravdu propadáš hodinkám, nebylo by rozumné na začíátek koupit předražený paskvil, který bude téměř neprodejný, či na něm proděláš kalhoty. Navrhoval bych ti Rolex DJ ve zlatě, či lépe bicoloru se šutrama, nebo když už, tak už, Day-Date (tam už jsme cenově jinde), případně GMT Mastery, ale tam mi ,,šutry" nepasují. Budeš mít co chceš, za možná i nižší cenu (u těch Dj v bicoloru) a uvnitř bude velmi dobrý in-house kalibr ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...