Přejít na obsah

Grand Seiko - nové modely


Chumpus

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, AndyAaron napsal:

Cifr povedenej, ale asi me sere rozdilne provedeni hodinove a minutove rucky - jedna s ryhou uprostred, druha ne. Na odecitani casu asi lepsi, ale nesedi mi to.

Ta ryha vadi aj mne, ale to by som dal. Co vadi mne, je ukoncenie ruciciek. Takto to "tupe" ukoncenie mi vzdy vadilo, ale to je len osobna preferencia. V tomto pripade mi ale pride, ze je "pomer tuposti" medzi hodinovou a minutovou prilis rozdielny. Mne to doslova reze oci. Aj ked v reale to mozno nebude take vypukle. Snad sa z toho, co som napisal nejak vyjdete 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, krizko napsal:

Podařené pokračování čtvero ročních období v GMT variantě! :)

Škoda, že SD verze (podzim a zima) mají rezervu nátahu jen namalovanou místo hezčího "pizza" vykrojení. A zajímavé je, že podzim má vertikálně rýhované indexy, kdežto zima celoleštěné (pro mě nudnější) indexy. Být to naopak (+ pizza power reserve), tak bych k SBGA415 chtěl přidat i Tōji (zima, SBGE269).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 4 minutami, Trebus napsal:

Já jsem hodně zvědavý na nový spring drive SLGA007 bez ukazatle rezervy. Zatím jsou to jen neoficiální fotky, ale podle mě paráda, můj nový svatý grál 😀

Více fotek tady: https://ifworlddesignguide.com/entry/308661-slga007

Ty jsou super! Modrá, zlatá a bez stěrače :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 2. 2021 v 17:28, Locky napsal:

Podařené pokračování čtvero ročních období v GMT variantě! :)

Škoda, že SD verze (podzim a zima) mají rezervu nátahu jen namalovanou místo hezčího "pizza" vykrojení. A zajímavé je, že podzim má vertikálně rýhované indexy, kdežto zima celoleštěné (pro mě nudnější) indexy. Být to naopak (+ pizza power reserve), tak bych k SBGA415 chtěl přidat i Tōji (zima, SBGE269).

Tak to mam s tema indexama kliku, ze se mi vic libi podzim ;-). No a pak jeste jaro, proste obe kontrastnejsi verze. Kazdopadne ja si jich vsiml az dnes a cely odpo na ne zalibne koukam. Po dlouhy dobe hodinky, co me dostaly. Rad bych je vyzkousel, docela by me zajimalo, jak bude v realu pusobit rozdilnost pouzdra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modre SLGA su nadherne. Hodinky, ktore by som bral hned a bol spokojny. Mozno aj popredal volaco zo suflika.

Stacilo by malo - vymenit tu hnusnu hodinovu rucicku.
Ked som tu daval odkaz na ten prvy model, ala breza, vadilo mi to. Ale cim dalej, tym viac to nedokazem prekusnut. To tupe/zrezane ukoncenie rucicky, rozdelenie ryhou...nedobre. Je mi z toho podobne nevolno ako z PS (X). Sorry.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...