Přejít na obsah

Grand Seiko - nové modely


Chumpus

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Modre SLGA su nadherne. Hodinky, ktore by som bral hned a bol spokojny. Mozno aj popredal volaco zo suflika.

Stacilo by malo - vymenit tu hnusnu hodinovu rucicku.
Ked som tu daval odkaz na ten prvy model, ala breza, vadilo mi to. Ale cim dalej, tym viac to nedokazem prekusnut. To tupe/zrezane ukoncenie rucicky, rozdelenie ryhou...nedobre. Je mi z toho podobne nevolno ako z PS (X). Sorry.

 

Naprostý souhlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 2 hodinami, xbraj19 napsal:

Mně se zase ta hodinová ručička líbí. Je to pěkně vymyšlené jak to hezky navazuje na indexy. Taky to zvyšuje čitelnost a na první dobrou jde poznat která ručička je hodinová. Ale chápu, že někomu asymetrie nevyhovuje.

Přesně tak, mně se to taky líbí a z hlediska čitelnosti je to super. Ostatně, kdo měl Mark XV. tak ho takováhle drobnost nemůže rozházet.

Osobně mám spíš problém s tou modrou. Většina modrejch hodinek, tyto nevyjímaje, se mi jeví až příliš prvoplánovitě líbivá, což nese riziko brzkýho okoukání.

Ta nová GMT čtveřice si mi ve finále líbí podstatně víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, warann napsal:

Osobně mám spíš problém s tou modrou. Většina modrejch hodinek, tyto nevyjímaje, se mi jeví až příliš prvoplánovitě líbivá, což nese riziko brzkýho okoukání.

Já to vidím jako dobrý příslib do budoucna. Nový spring drive bez ukazatele rezervy se mi hodně líbí a určitě budou následovat další varianty s jiným ciferníkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Trebus napsal:

Já to vidím jako dobrý příslib do budoucna. Nový spring drive bez ukazatele rezervy se mi hodně líbí a určitě budou následovat další varianty s jiným ciferníkem.

Tak to jo. Mně osobně stěrače nijak nevadí, ale pokud by byla takováhle varianta s jiným cifrem, za úvahu by určitě stála. Nicméně jak jsem psal, ta čtveřice GMT se mi celkově líbí víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ano, ale to jsou nyni aktualne vse veci z noveho jazyka GS... tak to je a nejsou to jen tyto jedine hodinky.. keramika.. jine rucky, sportovni indexy, tankisticke pouzdro... uz to nejsou ty ostre elegantní GS.... nejsou spatne, ale uz to je proste nekde jinde.. uz to je trochu univerzalni styl namisto japan domestic.. onen puvodni styl, po kterem se prahlo, jakoze po necem esteticky vyjimecnem..




Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...