Přejít na obsah

Grand Seiko - nové modely


Chumpus

Doporučené příspěvky

[mention]petr_cha [/mention] Diky!
[mention]dr.sphinx [/mention] Ti jsou hodni!

Nechci tedy popichovat, ale jelikoz doposud byly bud jen kvarcky nebo SD divery, tak v podstate GS udelalo homage hodinek od San Martin, ktere jsou pro nas smrtelniky preci jen dostupnejsi :-P
cf52bd255d2e9d55485213121d6624b4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle z fotek nevypadají špatně (u hnusných blitek SadoMaso bud raději předstírat, že je nevidím), působí o trošku masivněji, možná i lunetou, počkáme....uvidíme....... až si je koupíš 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, dr.sphinx napsal:

Podle článků na monochrome i fratello mají nový hi-beat divery hard coating. Nebylo by to sice poprvé, co se i za pomoci celkem respektovanejch hodinkovejch médií rozšíří blbost, ale jestli je to pravda...

GS s diaslizem. Čeho jsem se to dožil.

Nene, to snad ne….diashit ne…..

a nebude to ta “ever brilliant steel” , ze které udělali poslední 62mas limitku (tu co má Blackhead). Nechce se mi věřit že by dávali stejnou povrchovou úpravu na hodinky za 30 a za 180tis.

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, to snad ne….diashit ne…..
a nebude to ta “ever brilliant steel” , ze které udělali poslední 62mas limitku (tu co má Blackhead). Nechce se mi věřit že by dávali stejnou povrchovou úpravu na hodinky za 30 a za 180tis.
Jak říkám, někdo něco blbě pochopí, pak to všichni přepapouškujou, to je pořád možnost.

Ever-brilliant steelem by se ale zas hnedka pochlubili.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...