Přejít na obsah

Grand Seiko - nové modely


Chumpus

Doporučené příspěvky

Nickolasi, používáš zastaralý modus vyjadřování, aktuální, z vyšších míst implicitně schválená formulace je :

 

"máš problém s pochopením psaného textu".

 

Aby si pak někdo nemyslel, že "nejsi zrovna nejostřejší tužka v penále."

Nechtel jsem byt tolik utocny. A s tim penalem, nejostrejsi nejsem zcela jiste, ale dokazu s tim v pohode zit ;) Ona ta honba za tim byt nejostrejsi, casto konci naprostym otupenim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, zkoumal jsem místní psané texty a docela bych taková témata ani u Grand Seiko nečekal.
Ale potěšilo mne to, určitě se ke knížce s Eskymo Welzlem dostanu snadněji, než ke GS

 

já jsem holt nejspíš doživotní Little Seiko Guy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať si říká kdo chce co chce, ale za mě jsou prostě boží, hlavně teda ty quartzky. Rychlo cvaky a ještě opatlané hodinky, takže foto bídné, ale jsem moc rád, že jsem je mohl omrknout v reálu.

 

post-25778-0-51288700-1581327364_thumb.jpg

 

post-25778-0-40625900-1581327365_thumb.jpg

 

post-25778-0-49993600-1581327366_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

To vypadá nadějně. Ze by zapracovali i na výšce HB strojků?

 

Strojek prý o 15% tenčí než stávající HB, výška těch SLGH002 prý 11,7 , což na GS s automatem není špatný. Taky první nequartz s okamžitou změnou data. Jo a +5/-3 when static. Čekal bych, že při aplikaci všech těch technologií by to mohli aspoň symbolicky vylepšit, asi jim to stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak ty pětidenní SD mají i nějakou formu termální kompenzace. To by mě zajímalo víc, plno lidí mělo zato (včetně mě), že ani minimáně žravý TC modul se v SD prostě neuživí.

 

Srazili tím garantovanou přsenost na plus mínus deset, což zase není takový skok. Nejen kvůli tomu to pro mě původní SD zásadně nediskvalifikuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super překvápko. Už aby ten automat byl v "běžných" hodinkách a cena nevzrostla do nebe. Pak už jenom něco nízkýho, do 40mm a třeba i s nějakou lumi. :)

No a nějaká rozumná spona s možností rychlé regulace by se taky neztratila.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...