Přejít na obsah

Citizen vs Festina


Doporučené příspěvky

Přátelé...aby mé rozhodování bylo ještě o trochu lehčí...

1. http://www.certina.c...42-69.aspx?pi=0

2. http://www.citizen.c...&product_id=775

 

Certina budu asi kvalitnější ale cena cca 10tis. Citizen jsem našel za 5 tis.

Prosím o vaše názory :smile_anim:

 

edit : vůbec netuším, jak je na tom citizen s kvalitou...

Srovnávat Citizen npř. s Festinou...je to reálné? asi určitě nejde... Co se týče ceny (měl jsem představu,že bych dal max. 5tis. ale po přečtení pár komentářu jsem už poskočil cca o 3tis. prý je to tu návykové) Zatím jsem rozhodnut pro prc 200,ale na stránkách Citizen jsem našel pár kousků co se mi líbí... a za velmi slušný peníz,tak jsem trochu na vážkách...a Certina taky moc hezká :smile_anim:

Co si myslíte o hodinkách Citizen,co jsem dal do odkazu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych šel spíše do Certiny, přece jenom vypadají o dost lépe, navíc mají safír. Ten Citizen se mi nelíbí ani trochu číslice 2 4 8 10, myslím že neskloněný font by jim slušel lépe. Na druhou stranu kombinace oranžových ruček s popisky na ciferníku je zajímavá a přitahuje pozornost:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mne urcite certina :) sice drazsi nez citizen nebo festina, ale rozhodne lepsi a kvalitnejsi! maji safir a jsou svycarsky..sice se jedna o quartz, ale o svyvarsky quartz..

cili pokud si muzes dovolit dat tech 10000, pak si myslim, ze certiny jsou jasna volba.

 

btw. ja mam jedny podobny certiny (konkretne ds action chrono) - kupoval jsem je v 2006 a stale v pohode..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mne urcite certina :) sice drazsi nez citizen nebo festina, ale rozhodne lepsi a kvalitnejsi! maji safir a jsou svycarsky..sice se jedna o quartz, ale o svyvarsky quartz..

cili pokud si muzes dovolit dat tech 10000, pak si myslim, ze certiny jsou jasna volba.

 

btw. ja mam jedny podobny certiny (konkretne ds action chrono) - kupoval jsem je v 2006 a stale v pohode..

 

Porovnává se nejlevnější model od Citizenu s normálním modelem od Certiny. Pokud by se vzal normální model od Citizenu, tak bude minimálně stejně kvalitní jako Certiny. Jinak technologicky bude samozřejmě Citizen proti Certinám o třídu dál.Navíc Citizen jsou strojaři a jde to vidět i na zpracování. K tomu přidej schopnost vyrábět vlastní strojky a vyvíjet nové technologie. Pokud quartz, tak určitě Japonce. Do Švýcar se chodí pro mechaniky. Festinu bych mezi tyto dvě značky vůbec netahal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...