Přejít na obsah

Seiko vs Seiko


Doporučené příspěvky

Nazdárek, sám to nedokážu rozlousknout a tak prosím o názory. Jsem takové váhavé povahy. I Monstry jsem musel koupit první černé než jsem zakotvil u oranžových.

Má někdo zkušenost s PVD od Seika? Nikdy jsem tak upravené hodinky neměl. Bojím se,aby SKZ329 nebyly nudné. SKZ325 mi přijdou víc elegantnější. Nikdy to tvrďácké hodinky nebudou kvůli trčícímu sklíčku, takže tento aspekt sem rači vůbec netahat. Toš diskutujme. Zdroj fotek.Posted Image

Posted Image

EDIT: jednak fotka stávkovala a druhak SKZ325 bych si taky představil na černém Zulu s červeným proužkem a s nerez přezkama, kdežto SKZ329 na černém Zulu s PVD přeskama.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ricous: ještě jednou prosím a s vysvětlením :-) 329 je PVD, 325 je klasika. Takže jak ?

 

"Z PLR do MLR jel jsem přes ČSSR,SNB mé DKW si stoplo na TK.Mé DKW SPZ ABT 25 - 50,musí teďka na GO do ČSAO."

 

Zkratky blbý a já ještě víc - no prostě se mi víc líbí ta ocelová klasika než PVD :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se takhle nedávno rozhodoval u Seiko 5 (SNZG17J1 vs SNZG13J1) a nakonec jsem vzal ty v PVD, protože se mi prostě líbily víc a říkal jsem si, že se tak rychle neokoukají. Nosím je už asi 3 týdny běžně do práce a ven, za tu dobu mám jeden malinký škrábanec právě na sponě, nicméně není na první pohled vůbec vidět, takže bych se toho nebál. Uvidíme časem, zatím jsem fakt spokojený - takže za mě říkám ty tmavé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niečo ako "obycajne PVD" neexistuje. PVD je sposob nanasania ochrannej vrstvy, nie ochranna vrstva samotna.

jediny skutocny problem povrchovych vrstiev je, ze pripadne skrabance su beznym sposobom v podstate neopravitelne. ocel rozlestit, prebrusis, opieskujes.. atd

 

v inych vlaknach sa tu popisalo dost na podobne temy, ked tak skuste pohladat /good luck/.

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady a názory. Osobně nemám rád, když není na hodinkách vidět, že se nosí. Prostě jsou to věci na používání a k tomu ty šrámy patří.Nikdy jsem neměl potřebu opravovat stav hodinek a tu těch pvd to teda asi stejně nejde, takže to mě netankuje. No uvidíme, k čemu se rozhoupu...třeba zrovna pvd tu nikdo nemá,tak bych byl první :) Ale líbí se mi obě verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...