Přejít na obsah

Nové hodinky prim


Návštěvník balletdancer

Doporučené příspěvky

Tohle vlákno vypadá jako blbej vtip.Jako obvykle sem se chyt :D .Teď mi krká,že jsem se angažoval......vzal jsem to jako normální polemiku

o hodinkách .Tohle se zvrhá pomalu do parlamentní diskuze .

Jednou mi dali na tatra klubu ban :) a kdykoliv sem se přihlásil tak mi naskočilo tohle :D : post-12679-016721500 1315945661.jpg doporučuji pro baleťáka :smile_anim: ........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se spraví,myslím,že už nepřijde ani oknem.Pokud ano,tak bude největší obranou totální ignorace.

 

já si spíš myslim, že si na to založil specíální novej profil :sad01_anim:

každopadně už mi to v reakci vyletělo hodně nahoru, díky za to! přestože na tý reputaci houby záleží tak to zamrzí, po takový době na fóru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niekto prejavil odlišný názor a dostal ban...waw...aké demokratické :crying_anim02:

 

 

Tak pobavil jsem se v tomto vlakne :smile_anim: Ale zase chapu rozcileni nekterych clenu... preci jen "balletdancer" placal hodne z hladu, poradne nic nedolozil na pravde a nektere veci vazne do diskuze nepatrili. Takze i ta demokracie nekde konci a nasleduje BAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niekto prejavil odlišný názor a dostal ban...waw...aké demokratické :crying_anim02:

 

 

Máš pravdu, že demokracie a anarchie k sobě mají někdy blízko.

To , ale neznamená, že s tebou souhlasím, právě naopak.

Odlišný názor je zde myslím v pohodě a dá se projevit slušně a s nadhledem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, že demokracie a anarchie k sobě mají někdy blízko.

To , ale neznamená, že s tebou souhlasím, právě naopak.

Odlišný názor je zde myslím v pohodě a dá se projevit slušně a s nadhledem.

 

v žiadnom prípade sa baleťáka nezastávam. ja som tiež jeho výroky/názory nechápal (alebo s nimi nesúhlasil), preto som ich nekomentoval.

ak by som ich chcel komentovať tak budem argumentovať a nie ako niektorí členovia, ktorých jedinou argumentáciou je slovo "BAN".

Ale zjavne to funguje, čo myslím nie je v poriadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...