Přejít na obsah

Koupil jsem Bondy


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny a prosím o pomoc!

Vydražil jsem na ebayi Seamastery a byť je to od TopSellera se 100% feedbackem, mám nějaké pochybnosti.

Poraďte prosím!

http://www.ebay.com/itm/230664861192?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_10874wt_1185

1) Je divné, že k hodinkám nejsou papíry+krabička+návod atd. Dá se kdyžtak krabička atd. koupit samostatně? A kolik to tak stojí? Dají se nějak vyzískat záruční karty k hodinkám od výrobce? Popř. jakým způsobem se ověřuje pravost hodinek? Pouze podle výr. čísla to asi nebude..

2) proč na krytu není taková ta zeměkoule?? To má být na všech hodinkách od r. 2006, ne? Obzvlášť pak na těch nových s červeným nápisem Seamaster..

Posted Image

 

 

Když to srovnám např. s obrázkem v příloze, tak tam zeměkoule je.

 

3) jaktože není na tahu "825"?? Taky divné! Mohlo by jít o fake? Nebo je možné, že v rámci inovace hodinek někdo brousil a brousil až to z toho totálně sundal?

 

Už jsem je zaplatil, už mi přišly, už se na ně neskutečně těším, ale budu si je moct vyzvednout až cca v sobotu, kdy se dostanu na poštu.. Pak mám 3 dny abych je popř. vrátil, pokud nebudu spokojen, tak to potřebuju nějak rozseknout.

 

Předem díky moc za pomoc!!

David

post-18906-043632300 1316096098.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

825 tam vidím, zeměkoule může být vyretušovaná nebo také mimo viditelný lom. Krabička se nechá dokoupit, doklady ne. Pravost ověří nejlépe hodinář otevřením, příp. kontrola sériového čísla.

Fejky to nebudou.

 

Platil jsi clo/daň?

Upraveno uživatelem Jakubisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nad tim jsi mel dumat, nez si je vydrazil Posted Image

Nicmene "takova ta zemekoule" na starsich modelech nebyla. Ty hodinky jsou podle fotek v poradku, to ze neni na tahu cislo je trochu divne. Asi hodne brousene.

Krabici lze dokoupit na ebay, karty ti nikdo uz nevystavi.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu, trochu tam jde to 825 vidět.. takže zatím to vypadá na variantu, že hodinky jsou po panu Brusićzovi..

I když, pořád by to mohlo být jen tím nafocením, že to nejde vidět.. uvidíme v sobotu..

Daň/clo jsem zatím neplatil a i výzva k vyzvednutí zásilky říká, že doplatné/clo je 0,-, a že žádná složenka přiložena není.. tak jsem taky netrpělivě v očekávání..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skocit z letadla a pak se teprve ptat instruktora, jestli se na skok nemel brat padak je ponekud kuriozni.. ;)

 

myslím, že byla obrovská náhoda, že jsem to vydražil.. byla to taková rychlá akce s velkou mírou nerozvážnosti, ale přese všechno pořád riskuju jen dopravné, které bylo v tomto případě velice příznivé a to jsem schopný akceptovat.. jinak bez padáku neskáču:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...