Přejít na obsah

PAM 111 - stará láska nerezaví


Doporučené příspěvky

To je příběh  :notworthy: . Závidím ti, protože já nejsem schopnej nic z toho co mám prodat. A tak se mi doma hromadí hodinky, ubývají prostředky, ale prostě neprodám. Pak se každé ráno "nasírám", že nevím které si vzít, protože tyhle bych chtěl, ale nehodí se, pak se hodí, ale nemám na ně náladu, pak mám náladu, ale nedal jsem točit, takže nejdou a nemůžu je vzít....bože!

A furt dokola a další na cestě, nechceš udělat nějaký workshop jak umět prodat již zakoupené?  :lamo:

+1, bohužel to mám úplně stejně ( nechci/nemůžu nic prodat ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super Franto! To jsou ty pravy hodinky pro Tebe! Gratuluji a tise zavidim!

 

Mam slzu v oku. PAM sem měl jenom dvakrát, 112 non sandwich a 000 Logo.

Chyběj mi.

Gratuluju.

Ani nevis, jak ti rozumim. Uz tys to posral, kdyz jsi mi je prodal :-) a co teprve ja, kdyz jsem je pustil taky :-( ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky se musi tocit klucí :-)

...ve vindru se taky točí  :mobile:

 

Ale nemyslete si, ja si kazdy kupuju jako temer definitivni............jen se to pak nevydaří no. Ale zkousim to dál.

...no já právě taky.... ale pak neudělám ten další krok... a jsem tam, kde sem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny byly jako definitivní, ale u všech sem zároveň říkal, že je pak prodám, ale skutek utek... Bylo pár kusů v počátcích, co šly, bylo pár co zůstaly za nehtama bývalé, ale tyhle se zabydlely.

Spodní část nemá smysl prodávat a horní prodat nemůžu, bo je mám rád.

Jsem v pasti. Navíc jsem doma v opilosti řekl, že budu mít už jenom 8 ks a pokud nějaké další koupím, tak jedny z osmičky pudou. Jedny mám na cestě, o dvojích uvažuji a furt jich mám osm. Kurva, jak já Frantikovi (všem co to umí prodat) závidím.

post-10202-0-01029300-1549477161_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako sbírecka pěkná, ale to se dá rozprodat v pohode za tejden a můžeš nakupovat :-) Munice za to nejaka bude :-)

Franto a co k těmhle "definitivním" ještě máš? Ty Bulova jsou stále u tebe?

Sorry, sonduju.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...