Přejít na obsah

TAG Heuer CAF101E


cila

Doporučené příspěvky

Zdravim nadsencov hodiniek,

nepredpokladal som ze niekedy budem na tomto fore ale v zivote je vsetko mozne. Par dni som "zatial" stastnym majitelom TAG Heuer CAF101E Aquqracer 300m a preto ma velmi zaujima nazor ludi co tomu urcite rozumeju viac ako ja ci to bol dobry vyber.

U mna bol pri kupe hodiniek polozeny zakladny faktor aby sa mi na prvy pohlad zapacili co tohtorocny model splna 100%. Som nadsenym fanusikom motosportu a preto padla znacka prave na TAG Heuer.

Dakujem za nazory ...

post-19256-032269900 1316204031.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou to pěkné.

Pro mě na nich trochu nesedí zdvojení lunety. Je to roubování závodních chronografů na "potápky".

Je to quartz - praktické, má EOL - užitečné.

Ale mechanika je mechanika. Pocta opravdové hodinářské práci. Zase cena by byla trochu jinde.

Hlavně že ti dělají radost. To je na hodinkách to nejdůležitější. :guitar:

Užívej si jich. Většina lidí nezasažených virem chronobundu radost z hodinek prostě nepochopí :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem pekne, ze sa nasiel niekto kto povie laikovi par slov ktorym aspon trocha rozumiem.

Mal som podmienky pri kupovani. Znacka TAG H., ze sa mi musia pacit a samozrejme strop cenu. Ako to ale pri nakupoch byva clovek potom zacne spekulovat, vsak to asi poznate ci sa nedalo aj inak.

Zacinam si na tazkost hodiniek zvykat (pred nimi som mal Titanium PULSAR) ktore som ani necitil. MAl som ich a mam ich stale rad ... Prakticka rada od skusenejsich nakolko som ich bral ze ich budem nosit bezne mysliet stale nato ze sa im moze nieco stat alebo to rychlo pustit z hlavy a uzivat si ich :-) Samozrejme nemyslim tym ze v nich budem zvarat :-)

 

Su fakt pre mna uzasne ale uz tu je tu to: keby boli v bielom co su tak by som bol asi v siedmom nebi ...

 

Hodinky jsou to pěkné.

Pro mě na nich trochu nesedí zdvojení lunety. Je to roubování závodních chronografů na "potápky".

Je to quartz - praktické, má EOL - užitečné.

Ale mechanika je mechanika. Pocta opravdové hodinářské práci. Zase cena by byla trochu jinde.

Hlavně že ti dělají radost. To je na hodinkách to nejdůležitější. :guitar:

Užívej si jich. Většina lidí nezasažených virem chronobundu radost z hodinek prostě nepochopí :angel:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda je, ze quartz tu niektory clenovia nepovazuju za hodinky ale tym sa nenechaj vobec odradit,.... ja som po dlhej puti dospel k nazoru ze v cenovej hladine do 50K a mozno aj vyssie nie je medzi quartzom a mechanikou prakticky ziaden rozdiel, oboje sa vyraba strojom, oboje ma podobne servisne intervaly, jedno koli mazaniu a druhe koli baterke a ked nic ine tak oboje koli tesneniam.... a hlavne oboje sa v pripade poruchy riesi dnes uz vacsinou VYMENOU CELEHO STROJA (ano kus za kus).... takze o nejakej velkej hodnarine si v tejto cenovej hladine netreba robit iluzie. No a nemusim hovorit ze pomer cena vykon vychadza lepsie pre quartz.

 

Hodinky mas paradne, znacka ani model ti za ziadnych okolnosti hanbu neurobia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... vdaka pani, je tazke charakterizovat svoju osobu 3 prispevkami ale moja vasen su auta a TAG H., k nej urcite patri. Napisat prispevok tak aby ho nikto nepochopil inac ako to pisatel mysli je velmi tazke.

Vazim si kazdu radu, pomoc hoc uz nie som najmladsi stava sa mi ze sa mi zavru klapky na ociach ako v tomto pripde a ine uz v tej chvili neriesim. Az potom ked precitnem, malokedy sa mi ale stalo ze by som to lutoval :-) toto bol ten z tych pripadov.

Som rad, ze mam kus "mororsportu" aj na rukach. Viem, ze toto je forum o hodinkach ale mam s nim jedno spolocne deatailnost. Som neskutocny pedant co sa snazim pretavit do svojho konicka.

 

Velmi sa mi paci otazka a co bude dalej ? u hodiniek asi konecna ked tak by som ich rad neviem ako vymenil za biele ale to je len tuzba, na druhu stranu keby som mal na ne cakat tak ich asi nekupim v tej chvili. Som velmi zatazeny na bielu farbu ...

 

 

 

Parádní hodinky, tahle značka má pouze dobré modely, a záleží jen na vkusu.

Já u takto sportovních hodinek beru bateriový quartz jako lepší alternativu než automat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulujem.Ked si si uz kupil,naco si sem liezol?Chvilu sa zdrziz a zistis,ze vacsiu hovadinu ako TH a este k tomu s baterkou si kupit nemohol....:sick01:

 

Já si před dvěma týdnama koupil Omegy s baterkou - dobrovolně. A to mi už pár automatů prošlo vrtičem, teď jsou v něm Fortisky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ta Vitam Cila:D Ono dost ludi pri citani toho fora sa nakazia niecim co tazko opisat,Sam uvidis ci tym podlahnes,ale asi tak 80%percent ludi uz tomu prepadlo.Ako aj ty svojim konickom :D A ver,ze k motorsportu hodinky urcite patria.Je to skor doplnok a hlavne image,ktore doplna tvoju osobnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...