Přejít na obsah

Breitling Navitimer


Doporučené příspěvky

Tak se také musím pochlubit... konečně se mi podařilo pořídit moje vysněné Breitling Navitimer. Hodinky jsem dneska koupil - starší, ale koupené nové v ČR v roce 2006 a po plném servisu v červenci letošního roku v Carollinu, takže s roční zárukou a s úplně novým originálním řemínkem a samozřejmě se všemi papíry. Hodinky jsou fakt nádherné. Pokud to bude prodávající náhodu číst, tak tímto mu moc děkuji za super jednání! Původně jsem chtěl model s indexy, ten s číslama jsem bral s mírnou nechutí, ale musím říct, že se mi moc libí a teď už snad i víc než ten s indexama. :)

Přidávám pár fotek na ruce, které jsem udělal cestou domů a teď ještě jednu noční - vše foceno na mobil (N8), tak se omlouvám za kvalitu. Až bude čas, udělám nějaké pěkné venku. :)

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vitaj v klube big B. Pekné hodinky a dobrý výber. Máš úplnú pravdu, že tie z číslami majú niečo do seba a tiež stav vyzerá v pohode :smile_anim:

 

Navitimer je klasika s ktorou nič nepokazíš.

 

A ešte som zabudol, aký máš obvod zápästia?

 

 

 

Upraveno uživatelem robo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To né, cestu jsem nevnímal, furt jsem čuměl na hodinky. :-D

Obvod zápěstí mám 18 cm.

No jsou po kompletním servisu za 13 tisíc, mám k tomu doklad z Carollina je na ně rok záruka, takže pokud nepůjdou přesně, tak jim je půjdu omlátit o hlavu. :-D Je pravda, že je k tomu doklad od předchozího majitele, že je ještě v záruce u Dušáka reklamoval, že jsou nepřesně a bylo to v rámci zaruky opraveno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garatulujem :clap:

POZOR, POZOR !!! ked sa chces pri soferovani pozerat na hodinky kup si daciu :crying_anim02: alebo nieco obdobneho :P

 

..tak to nevím jestli pomůže..ta Dacia..dnes jsem na avengery hleděl v jednom kuse a furt jsem jezdil po patníkách a tak.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...