Přejít na obsah

pilotky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 229
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník maxipesfik

Z těchto mne oslovil jen Azimuth Militare-1, Pedro Izquierdo OBSERVADOR a "WAKMANN Germany XL pilot watch" je mi zatím chybí potřebná důvěra v tyto značky. Třeba někdo přihodí pár zkušeností. Servis by taky nebyl nejlepší...

Upraveno uživatelem pepaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obrázek pilotek Ollech & Wajs - co to znamená to T před a za nápisem "Swiss made"?

 

sory za OT..ale divím se, že tady nikdo nevykřikuje o ukradeným designu...nevím co bylo dřív, jestli pilotky IWC Mark nebo tady tak populární Archimede & Steinhart. Přijdou mi dost podobný, ty první fotky...píšu to, protože si pamatuju, jak se tady někdo rozčiloval nad Rolex GMT Master II a Steinhart Ocean 1...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obrázek pilotek Ollech & Wajs - co to znamená to T před a za nápisem "Swiss made"?

 

sory za OT..ale divím se, že tady nikdo nevykřikuje o ukradeným designu...nevím co bylo dřív, jestli pilotky IWC Mark nebo tady tak populární Archimede & Steinhart. Přijdou mi dost podobný, ty první fotky...píšu to, protože si pamatuju, jak se tady někdo rozčiloval nad Rolex GMT Master II a Steinhart Ocean 1...

 

Přečti si tohle

T znamená Tritium.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...