Přejít na obsah

Vybírám první...


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

toto je můj historicky první příspěvek na tomto fóru, i když už tady pár měsíců chodím sbírat hodinková moudra a také procházet inzerci.

Kdysi jsem měl Primky, které snad jsou ještě někde u rodičů v šuplíku. Poté jsem k 18tinám a maturitě zároveň dostal casio silver illuminator, které jsem nosil asi 6 let (1 výměna baterky)

 

Jenže se ošoupaly, vylezly plasty a hlavně přišly mobily a tak jsem si myslel, že hodinky nepotřebuji.

 

Ale jak jde čas, uběhlo dalších 10 let a tak nějak jsem si uvědomil, že hodinky chci! :)

 

Chci zatím jedny pokud možno univerzální hodinky, na bězné nošení. Co vím určitě je, že chci kovový tah.

 

Zatím se mi asi nejvic libi znacky seiko a citizen také vzhledem k tomu, že mají dostupné ceny. Nevím ještě, jestli si zvyknu a jestli je za týden nerozbiju, chtěl bych se vejít do 4-5 tis max.

 

A tak se chci poradit o výběru, našel jsem tady na fóru tyto http://forum.chronom...premier-prodam/ a jsem předběžně domluvený na rozhodnutí zítra, ale mám trochu strach z toho, že mám poměrně hrubé zápěstí, tak nevím jestli nebudou moc malé.

Protože když potom vidím hromotluka jako jsem ja s malinkýma hodinkama, tak mi to přijde potom spíš komické a to bych nechtěl ;)

 

 

Co myslíte jsou dost velké? případně máte pro mne nějaké další návrhy kam bych se měl podívat a na co bych si měl dát pozor?

 

Předem děkuji,

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, fakt těch 33mm je dost malinkých i na mou "dětskou" ručku (obvod 16,5), takže pokud jsi jak říkáš hromotluk, tak se určitě poohlídni po něčem větším :smile_anim:

 

Jinak na výběr v Tvém cenovém rozsahu je toho dost - určitě jak říkáš Seiko, Orient, Citizen, možná i starší Poljoty. Mrkni třeba do vlákna s názvem Seiko 5 a nebo si pro inspiraci projdi podsekce Seika a Orientu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud sem už chodíš jak píšeš pár měsíců sbírat moudra a procházet inzerci tak máš trochu přehled.

Seiko je pro začátek rozumná volba.

Co zde populární Monstra? Osobně preferuji spíše černou.

AZWatch.cz (4900,- Kč)

Posted Image

 

Nebo Seiko 5 Sports/mod. SNZJ15K1

AZWatch.cz (4400,- Kč)

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jsem si nedávno na běžné nošení pořídil tyhle Casia.

Na Aukru nové za 2 litříky,což je slušná cena.Je to sice Quartz,ale pro můj účel naprosto perfektní,ty hodinky mají od nákupu ,čili cca po měsíci nulovou odchylku.Průměr pouzdra mají 42mm,ale působí spíše ještě větším dojmem,tzn.,že na větší ruce se rozhodně nestratí.Vyrábí se ještě ve variantách bílá a černá.Takže za mě můžu jen doporučit.

Ale pokud bys chtěl automaty,tak bych volil asi nejspíš SEIKO.

Např.tenhle model SEIKO by se timohl zamlouvat.

A nebo prolézt zdejší bazárek a vybrat něco vhodného .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hejdik: Casia jsou na pohled pěkné a za pár korun, ale přecejenom bych chtěl radeji hodinky ;)

 

:gora: takže ti jde v podstatě o pózu,šak si to přiznejme,dyť na tom není nic zlého... :smile_anim:

 

Ne teď vážně,chápu,že někomu se nemusí zamlouvat nosit na ruce značku kalkulačky...:sad01_anim:

Upraveno uživatelem hejdik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč hned póza?

Ono zrovna tyhle Casia vypadají celkem dobře, až mě to na chvíli přinutilo o nich přemýšlet... Dokonce jsou celé, v kovovém pouzdře, fakt... na Casia jsou moc pěkné.

Ale jak to říct... místo nové Dacie Logan jsem taky volil lehce jetý Ford Mondeo.

 

S trochou nadsázky říkám, že mi vždy stačí to nejlevnější z nejvyšší třídy. A nejde o pózu, prostě mi to stačí. ;)

 

Což samozřejmě neznamená, že si Casia nikdy nepořídím.

Upraveno uživatelem rammi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že našemu novému členu nejde o pózu. Podívej se na své hodinky Hejdíku střízlivě, skutečně se Ti zdají decentnějšího rázu :eek: ???

 

Máš pravdu,jsou kapku výraznější ,ale jak jsem psal,byl to jen vtípek,takže pokud to vyznělo navážno,tak omluva. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...