Přejít na obsah

Domácí pressovač??


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 750
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pánové, lehce se vmísím, jak jsem to tak pročetl, nikdo jste nezmínil kvalitu kávy.

Všechno, co lze koupit v supráči a je jedno za kolik peněz, vychází prakticky stejně - horší nebo ještě horší imitace espressa.

Je to tím, že každá z těchto káv byla pražena v lepším případě před rokem a je prostě vyčuchlá nezávisle na zabalení.

Silně doporučuji najít si v okolí pražírnu a pravidelně si docházet pro čerstvou. Beru půlkilovku a skoro celou nasypu do zásobníku mlýnku. Za 14 dni pro další.

Rozdíl je v tom, že z páky teče medová emulze s úžasnou vůní a ne načernalá tmavovoda. Čerstvě pražená je nejlepší asi jeden týden po pražení, přeci jen tam cosi musí vyprchat. Ale to Vám tam řeknou.

Jinak dáváme přednost columbii případně brazilské, všechno samozřejmě čisté arabiky. Silvii zdar!!! :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, lehce se vmísím, jak jsem to tak pročetl, nikdo jste nezmínil kvalitu kávy.

Všechno, co lze koupit v supráči a je jedno za kolik peněz, vychází prakticky stejně - horší nebo ještě horší imitace espressa.

Je to tím, že každá z těchto káv byla pražena v lepším případě před rokem a je prostě vyčuchlá nezávisle na zabalení.

Silně doporučuji najít si v okolí pražírnu a pravidelně si docházet pro čerstvou. Beru půlkilovku a skoro celou nasypu do zásobníku mlýnku. Za 14 dni pro další.

Rozdíl je v tom, že z páky teče medová emulze s úžasnou vůní a ne načernalá tmavovoda. Čerstvě pražená je nejlepší asi jeden týden po pražení, přeci jen tam cosi musí vyprchat. Ale to Vám tam řeknou.

Jinak dáváme přednost columbii případně brazilské, všechno samozřejmě čisté arabiky. Silvii zdar!!! :rolleyes:

Přidávám foto toho co jsem si koupil včera v supráči. :) Je to od lokálního pražiče, kterého znám osobně, jen se mu v neděli nechce makat. :D Praženo 2.1. koupeno 5.1.2019

To s tím nasypáním do zásobníku děláš velkou chybu Jethro, to se ti vymstí. Na funkci to sice nemá vliv, ale káva tak rychle přichází o svoji čerstvost. Já sypu do mlýnku prakticky jen to co v danou chvíli spotřebuji. 

 

Poradíte mi prosím, kde se dá v Praze námlít káva? Dostal jsem dva 100g balíčky dobré kávy a nechce se mi kvůli tomu kupovat mlýnek. Hrubost by mělo být na Moca kavovar. Dřív bývalý v supermarketech mlýnky, ale to už asi je historie.

Asi bych to viděl na nějakého kamaráda, který mlýnkem disponuje a bude ochoten ti kávu namlet. Jestli to myslíš s kávou vážně, tak bych asi o koupi mlýnku uvažoval. Nebo si nechal namlet u pražiče. 

post-17158-0-63662000-1546760961_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před časem jsem se o uchovávání kávy bavil s chlápkem od La Boheme a celkem jsme se shodli na tom že je nesmysl kupovat zásoby. Oni taky tak mají nastavené balení a ceny. Spotřebovat tak do dvou, max tří týdnů. A na to úplně stačí uzavíratelný sáček původního balení a mírné chladno nebo pokojová teplota, stačí když to nebude v kuchyni nad sporákem. Lednička už je moc chladná, je tam riziko že to zvlhne kondenzací při otevření. Mletou vůbec, mletá se mění doslova po minutách na vzduchu, to by se snad muselo jedině dělat v nějaké ochranné atmosféře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


post-17158-0-63662000-1546760961.png

 

guatemala ...

to vůbec nevypadá špatně...Jeronimo, to mají u Vás za pokladnama nebo stánek v lobby?

S tím přisypáváním to zkusím, i když je podle mě nejdůležitější čerstvý mletí nejlépe přímo do páky. Prostě kávovar bez mlýnku nefunguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás ve Zlíně. Praží, má svůj shop a dodává ještě do Coopu/Terna. V Ternu mě vyšla 250 g na 160,- Kč. Mr. Coffee

Častěji si jezdím ještě sem: Fyeribean Hodně let jsem bral ze Sicafe z Jablunkova. Jen jsem líný objednávat, platit a chodit kvůli kávě na poštu. 

 

Kafe viz. foto. Mám takovou zvláštní úchylku. Espresso si dělám asi do 5 - 10 ml horké vody. Výsledek je méně koncentrovaná chuť a větší objem. Takové sfušované lungo. :D

 

post-17158-0-91769900-1546782708_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju za info a urcite vyzkousim, v tomhle je coop super, ze se tam dostanou lokalni veci a nemusi clovek objizdet kazdej obchod zvlast. Bohuzel v praglu jich je velmi malo;-(

Kazdopadne k tomu prodlouzenymu espressu Ti reknu jediny, delam to obcas uplne stejne a rikam tomu půlčíno, kdyz pridavam nekdy slehany mliko jako machiatto;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne k tomu prodlouzenymu espressu Ti reknu jediny, delam to obcas uplne stejne a rikam tomu půlčíno, kdyz pridavam nekdy slehany mliko jako machiatto;-)

Prodloužený espresso, to je dobrý :) Mléčné věci nepiji, ale přiznám se, že když toho dělám návštěvám víc nebo manželce, tak si zbytkem pěny také espresso zjemním. Cukr ani sirupy nepoužívám. 

 

Jedte jestli mi doporucis co mas vyzkouseny a bylo super, chutnalo ti nejvice? Diky moc.

To je hodně individuální. Mám rád jemné, babské jihoamerické kávičky. Na ty chlapácké kořeněné afriky moc nejsem. Hlavně ujíždím na Columbii nejlépe z oblasti Medellin. I když káva chuťově perfektně sedí, tak se jí jednoho dne stejně upiješ a chceš zkusit něco jiného. To je na kávě to hezké. Ke Columbii se pak pravidelně vracím. Jak dvojku mám rád takové italské kavárenské směsy s robustou do 15% Ochotněji krémuje a potlačí aciditu.

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ja zase sem uchylnej na kyselou afriku;-) kazdej to halt mame jinak, ale urcite vyzkousim, to je na tom to pekny, ze clovek ma milion moznosti co vyzkouset a je zajimavy jak velkej rozptyl na tom nasem trhu clovek najde - od predrazenejch nepitelnejch sracek pres nekdy hodne zajimavou stredni cestu az po obcas necekane pitelny a zaroven levny kave.

Obecne tedy davam prednost arabikam, smesi vyvazeny fakt suprove sem zatim moc nepotkal a zaroven si jeste vubec nevyzkousel 100% robusty, ktery zacinaj bejt vic rozsireny diky zacinajicimu nedostatku arabiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležitý je i podpis pražiče. Totožná káva, jiný pražič a výsledek je odlišný. Pak někomu sedí světlejší někomu tmavší pražení. Teď mi trochu připadá, že je móda pražit víc do světla. To mi moc nevyhovuje. 

100% robustu bych asi nedal. To by mě roztrhlo. :) Snesu 2 až 3 kávy denně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych to viděl na nějakého kamaráda, který mlýnkem disponuje a bude ochoten ti kávu namlet. Jestli to myslíš s kávou vážně, tak bych asi o koupi mlýnku uvažoval. Nebo si nechal namlet u pražiče. 

Mlýnek se mi právě koupovat nechce. Kávu mám rád, ale domá jedeme Nespreso a když někam jedeme tak bereme Moca konvičku. Já se do kávy moc pouštět nechci, pač bych do toho určitě zahučel  :lol2: . Takže asi nějaký ten kamarád.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravidelne objednavam kafe od botacoffee (prazi az po objednani, takze je fakt cerstva), a kdyz zapomenu a kafe dochazi, tak v nedaleke kavarne kupuju tamdem od doubleshotu. doma na espresso beru ameriku, do prace experimentuju s ruznyma afrikama nejruznejsich prazirem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...