Přejít na obsah

Domácí pressovač??


Doporučené příspěvky

Vím, že se to tu řešilo opakovaně, ale nabídka se průběžně mění (a ostatně i ceny). Potřebuju něco malýho do kanclu, myslím, že běžně se nebude dělat víc než 10 kafí denně. Kapučíno ani podobný záležitosti nejsou potřeba. Jo a musí to bejt celkem úzký, cca těch 25 cm max.

 

Ptám se hlavně proto, že něke jsem četl spíš doporučení na Krups a jinde zas na De´Longhi.

 

Tipově i cenově něco z tohodle:

 

https://www.mall.cz/automaticka-espressa?o=rank&p%5BWIDTH_DEVICE%5D%5Bmin%5D=13.8&p%5BWIDTH_DEVICE%5D%5Bmax%5D=25&p%5BBEANS_COFFEE%5D%5B%5D=yes&p%5BDESCALING_FUNCTION%5D%5B%5D=yes&b%5B%5D=delonghi&b%5B%5D=krups&p-min=771&p-max=8000

 

či případně tady:

 

https://www.alza.cz/automaticke-kavovary-recenze/18857353.htm#f&limit=-1--7000&cst=null&cud=0&pg=1&pn=9&prod=8445,1739&par2755=20--281&sc=1056

 

Dík.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 750
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tento Tvoj prvý 

 

Vím, že se to tu řešilo opakovaně, ale nabídka se průběžně mění (a ostatně i ceny). Potřebuju něco malýho do kanclu, myslím, že běžně se nebude dělat víc než 10 kafí denně. Kapučíno ani podobný záležitosti nejsou potřeba. Jo a musí to bejt celkem úzký, cca těch 25 cm max.

 

Ptám se hlavně proto, že něke jsem četl spíš doporučení na Krups a jinde zas na De´Longhi.

 

Tipově i cenově něco z tohodle:

 

https://www.mall.cz/automaticka-espressa?o=rank&p%5BWIDTH_DEVICE%5D%5Bmin%5D=13.8&p%5BWIDTH_DEVICE%5D%5Bmax%5D=25&p%5BBEANS_COFFEE%5D%5B%5D=yes&p%5BDESCALING_FUNCTION%5D%5B%5D=yes&b%5B%5D=delonghi&b%5B%5D=krups&p-min=771&p-max=8000

 

či případně tady:

 

https://www.alza.cz/automaticke-kavovary-recenze/18857353.htm#f&limit=-1--7000&cst=null&cud=0&pg=1&pn=9&prod=8445,1739&par2755=20--281&sc=1056

 

Dík.

Ten v Tvojom prvom odkaze máme v práci 2,5 roka, denne spraví cca 20 a viac káv takaže keď si vezmem, že spravil viac ako 12 000 káv tak by už aj mohol byť "po smrti" za mňa teda spokojnosť veľká :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento Tvoj prvý 

 

Ten v Tvojom prvom odkaze máme v práci 2,5 roka, denne spraví cca 20 a viac káv takaže keď si vezmem, že spravil viac ako 12 000 káv tak by už aj mohol byť "po smrti" za mňa teda spokojnosť veľká :-) 

Dík, ale v tom odkazu je jich cca 8. Myslíš hned ten první Krups?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Dámy a pánové, dovolím si oprášit toto vlákno.

Co koupit domů na slušné espreso?

Chystá se mi odejít do křemíkového nebe Jura Ena Micro starý cca 10 let. Myslím si, že to bude něco s napájením, asi nějaké kondenzátory ve zdroji na řídící jednotce, takže se pak pokusím o reinkarnaci, ale dříve než umře úplně (to bychom bez dobrého espresa nepřežili) potřebuji koupit něco nového.

Mám investovat opět do Jura E6 nebo E8, nebo se na to vykašlat a jít do něčeho levného kolem 10 - 15 tisíc? Poznám rozdíl v kvalitě espresa a v životnosti?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady bych rád navázal, máte někdo prosím aktuální tip na automat? Dělám 2-3 kávy denně, pěnu mlíko apod nepotřebuju, jen slušný espresso. Rozpočet bych rád udržel do cca 20tKč, ale nebráním se ani výrazně levnějším. Rád bych něco spolehlivého, co se nepodělá tejden po záruce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Bert napsal:

V kvalitě nikoli, v životnosti ano. Ovšem pouze za předpokladu, že se svým počtem káv hranice životnosti stroje dosáhneš.

Díky za odpověď, sáhnu opět po Jurovi.

Jenom pro zajímavost, kolik cyklů by měla být životnost takového kávovaru? Ten náš měl při loňském servisu a přetěsnění najeto něco přes 16 000 espres, takže, protože mám dojem, že dávka je 8g kávy, tak jsme za těch asi 10 let spotřebovali cca 130 kg, na 2 osoby jsme lehce nadprůměrní s domácí spotřebou 6,5 kg/osobu a rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kavovar Jura som mal povodne vyhliadnuty aj ja (nahradzal som dosluhujuci Bosch), no dostal som tip na znacku Nivona. Je to nemecka znacka, ktora sa specializuje len na automaticke esspresa, vyrabaju sa v Europe (v rovnakej tovarni ako lacnejsie modely Jura). Co ja povazujem za vyhodu oproti Jure je moznost vybrat a vycistit sparovaciu jednotku a vnutro kavovaru. 

Takze Nivonu som nakoniec kupil, mam ju vyse roka a som s nou maximalne spokojny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, bedan napsal:

Díky za odpověď, sáhnu opět po Jurovi.

Jenom pro zajímavost, kolik cyklů by měla být životnost takového kávovaru? Ten náš měl při loňském servisu a přetěsnění najeto něco přes 16 000 espres, takže, protože mám dojem, že dávka je 8g kávy, tak jsme za těch asi 10 let spotřebovali cca 130 kg, na 2 osoby jsme lehce nadprůměrní s domácí spotřebou 6,5 kg/osobu a rok.

16tis je dost málo ne ? :) 

v červenci jsem kupoval do kanclu JURU W8 ( větší brácha E8 ) a už má natočeno skoro 2tis :) 

Nahradil náš skoro č letý delongi primadona který měl přes 50tis kafí :) Pořád jel, ale už se dost sral, tak jsme ho dali do kanceláře, kde se dělá jen pár kafí denně :) 

Musím říct, že do obou sypeme stejnou kávu a z Jury leze výrazně lepší..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Jaem napsal:

Kavovar Jura som mal povodne vyhliadnuty aj ja (nahradzal som dosluhujuci Bosch), no dostal som tip na znacku Nivona. Je to nemecka znacka, ktora sa specializuje len na automaticke esspresa, vyrabaju sa v Europe (v rovnakej tovarni ako lacnejsie modely Jura). Co ja povazujem za vyhodu oproti Jure je moznost vybrat a vycistit sparovaciu jednotku a vnutro kavovaru. 

Takze Nivonu som nakoniec kupil, mam ju vyse roka a som s nou maximalne spokojny

Dík, Nivonu jsem objednal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, semi001 napsal:

16tis je dost málo ne ? :) 

v červenci jsem kupoval do kanclu JURU W8 ( větší brácha E8 ) a už má natočeno skoro 2tis :) 

Nahradil náš skoro č letý delongi primadona který měl přes 50tis kafí :) Pořád jel, ale už se dost sral, tak jsme ho dali do kanceláře, kde se dělá jen pár kafí denně :) 

Musím říct, že do obou sypeme stejnou kávu a z Jury leze výrazně lepší..  

No jo, ale já mám Juru doma i v práci a ten pracovní pořád jede, ani nevím, kolik má uvařeno. Domácí musel loni na servis, protože někde tekl a při té příležitosti mi vyjeli, kolik toho uvařil.

Ten pracovní bude mít odhadem kolem 60 tisíc kafí za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...