Přejít na obsah

Domácí pressovač??


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 750
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Barista kurz jednoznacne doporucuji vsem, kteri se chteji naucit varit opravdove espresso. Za den uvarite 100 kav pod odbornym dohledem. Ja jsem se domluvil a vzal si sebou svuj kavovar, takze jsem se ucil primo na nem a kurz mi pomohl dostat z nej maximum. Navic se na kurzu dozvite spoustu informaci o kave jako rostline, surovine, technologii zpracovani, kulture pripravy a podavani. Naucite se na prvni pohled poznat kavarnu kde je ci neni sance dostat dobre espresso a to myslim stoji za to. Takze doporucuji vsem milovnikum kavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory na tu pákovku. Myslíte, že má smysl si k tomu pořídit i baristický kurz?

 

 

Kurz je jiste fajn, jen si pak uz kafe skoro nikde v cr nedas. Je to stejne jak s jidlem. Cim je tve kucharske umeni lepsi, tim vetsi problem mas vybrat vhodnou restauraci a nenadavat na to co jsi za sve penize dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u tohodle konkretniho kavovaru pozor. Je to verze s privodem vody a vyustenim odkapavace do odpadu!

 

Samozrejme je aj verzia s priamym napojenim na privod vody, ale vacsinou sa predavaju s nadrzkou.

 

"You can plumb this machine in, but I chose not to as I want to filter the water I use in it and our small kitchen needs the drawer over which it is located - which would have to go in order to route the plumbing to the machine."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme je aj verzia s priamym napojenim na privod vody, ale vacsinou sa predavaju s nadrzkou.

 

"You can plumb this machine in, but I chose not to as I want to filter the water I use in it and our small kitchen needs the drawer over which it is located - which would have to go in order to route the plumbing to the machine."

 

Znovu: tento konkretni kavovar je s pripojenim na vodu a odpad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě čekám na mlýneček a nějaké to vybavení. Pak už jen trévovat:)

 

tady na tom stroji je vareni kavy uplny ritual.stvalo by me to plneni toho-nevim jak se tomu rika-toho udelatka.

abych nebyl uplne OT -tak sme poridili totok.hlavne pro pritelku, jelikoz kafe nepiju-treba se jej naucim pit

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady na tom stroji je vareni kavy uplny ritual.stvalo by me to plneni toho-nevim jak se tomu rika-toho udelatka.

abych nebyl uplne OT -tak sme poridili totok.hlavne pro pritelku, jelikoz kafe nepiju-treba se jej naucim pit

 

Na té fotce je kousek nespressovače. Asi zůstane pro přítulku a rychlou přípravu kávy. Přeci jen tady to chvilku trvá:) Bordel z toho trochu je, ale časem se to dá eliminovat na minimum.

Upraveno uživatelem Dlabka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by jste vybrali

kávovar pro jedno osobu příležitostně 2

ne jen překapavací konvičku na plotýnku

ne kapsle

převážně esspreso někdy capuccino

spolehlivost

malé rozměry

rozumná cena

díky za názor

 

Ještě doplním,kapsle se mi zdají při stejné kvalitě kávy zbytečně drahé na ten můj malý šálek a jako na potvoru udajně každý výrobce má své,je to pak jak se sáčky do luxu- sháněj. A když dostanu chut třeba na Blue |Moutain jsem nahraná

Opravte mě pokud se mýlím

Upraveno uživatelem Tara
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...