Přejít na obsah

Avatar


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pod tlakem tlaku mých příbuzných jsem byl donucen přistoupit k nové registraci. Od tohoto momentu je Kalifx mrtev (Ať žije Kalifx!). Od nynějška a až na věky věkův se zde budu etablovat jako:

Ludwig Wittgenstein

Všem členům Chronomagu děkuji za pochopení.

Upraveno uživatelem Ludwig Wittgenstein
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím, půjdu se informovat na nádraží...

 

Výborně. Pak bych tedy jen poprosil o definitivní vyjádření. Zároveň si těž dovoluji připojit citaci části Kamilova nepříliš starého postu:

 

"...A přece není problém si založit novou identitu, když se někomu jeho stará nelíbí..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, já vás mám tady všecky rád, ale jde mně o život. Tož to přece musíte pochopit.

 

 

kurva,

nejdřív ty kecy vo přetáčení kazeťáku...a teď si ještě bereš do huby jméno mýho voblíbence. Ještě furt si totíž pamatuju, jak sem se kdysi udělal na jeho výroku, že podstata milosrdenství spočívá v jeho naprostý nepřítomnosti tady na zemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojím sem teda další dotaz, i když s původním tématem to už nemá nic společného. Jak nebo kde změním nápis pod avatarem "Pokročilejší začátečník"?

 

Takže klikneš na své jméno nahoře vpravo, pak mé nastavení, v horní liště profil a pak změnit profilové informace. Ta věc pod avatarem se jmenuje "titulek uživatele". Pokud to tam nemáš, tak vyčkej ještě pár set příspěvků.. Návod od Jay Dolla /snad to nevadí/.

Alespoň návod je zde,kdyby něco, pro někoho.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...