Přejít na obsah

Automaty do 15000. Epos?


harastidlo

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny.

vybiram hodinky, chtel bych automaty, safirove sklo, vodotesne na plavani (aspon 50M) s nejakym zlacenim. (mam rad zlato, tak se to na pohled nebije)

Mam vyhlidnute hodinky Epos 3386-3. Normalne jsou za cca 18k ale mam kupon na slevu 22% tak by me vysli na 14k.

Rad bych nejaky nazor na tyto hodinky, nebo treba zajimavy navrh na dalsi moznosti, at mam o cem premyslet.

 

Diky

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už zlato, tak nějak takto : http://azwatch.cz/hodinky/se901-seiko-spirit-creamy-dial

Edit: na plavání je až 100m označení WR, tak pozor na to. Ikdyž zase na 2.stranu mám vyzkoušené z digitálek(označení WR bez čísla), že to hodinky můžou naprosto bez problému přežít.

Posted Image

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to s tou vodotesnosti teda je? Vsude uvadeji 50M vhodne pro povrchove plavani.....100M pro potapeni bez pristroje do hloubek +/- 10m.

Jak je to tedy ve skutecnosti? Da se s hodinkamy na 50M plavat, nebo je tim odrovnam?

 

 

 

Když už zlato, tak nějak takto : http://azwatch.cz/ho...rit-creamy-dial

Edit: na plavání je až 100m označení WR, tak pozor na to. Ikdyž zase na 2.stranu mám vyzkoušené z digitálek(označení WR bez čísla), že to hodinky můžou naprosto bez problému přežít.

Posted Image

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to s tou vodotesnosti teda je? Vsude uvadeji 50M vhodne pro povrchove plavani.....100M pro potapeni bez pristroje do hloubek +/- 10m.

Jak je to tedy ve skutecnosti? Da se s hodinkamy na 50M plavat, nebo je tim odrovnam?

 

50M v tom bych neplaval, to je tak na destik nebo na myti rukou, zkus poguglit a urcite najdes tabulku k cemu je co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Visodate sice nesplnaju 50m WR, aspon podla stranky vyrobcu, ale to nic nemeni na veci, ze sa jedna o nadherne hodinky. Teda - podla mojho vkusu. Tiez sa po nich obzeram...

 

50 m vodotěsnost sice nespňují, ale za ušetřené tři litry se dají pořídit potápky Seiko nebo Orient :) . Já bych tedy s oblekovakama nevlezl ani do sprchy, a podle mně je WR 30 nebo 50 už celkem jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...