Přejít na obsah

Dušák Příkopy


Conrad

Doporučené příspěvky

Včerejší zkušenost s touto firmou-více než nepříjemná.Přítelkyně chtěla koupit hodinky jako dárek k významnému jubileu v cenové relaci do 100 000 měla již předem asi 3 tipy a mě si vzala ssebou jako poradce. Díky dopravní zácpě jsme dorazili k prodejně v 18.49 - za přesnost ručím moje B nelžou.Prodejna má mít otevřeno do 19 a tak jsme chtěli se na hodinky podívat s tím,že druhý den by si pro již vybrané přišla.

 

A ejhle v hodinářské firmě patrně jim patrně špatně jdou hodiny nebo tam šéfuje hlídač-pardon bodyguard -prodejna zavřena,uvnitř o vitrinu se opírající a zívající bodyguard a prodavačka

 

Tupě na nás zíral a když jsem mu ukázal na svoje hodinky že ještě není 19 hodin mávl rukou tako kdyby říkal táhněte otrapové. Pak se deset minut se šťoural v uchu a zíval a nedělo se nic

 

Přesně v 19 00 se spustila mřiž a bylo vymalováno.

 

Závěr je jasný,když nemá Dušák zájem o zákazníka který u něch chce nechat nemalou částku půjdeme do Carollina,kde jednání bylo vždy ochotnější.Tu prodavačku bych nenechal prodávat ani rohlíky a bodyguarda bych poslal hlídat leda tak do Lídlu k zelenině.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nechápu, jak se neustále můžou na největším hodinkovém serveru v ČR opakovat stížnosti na chování obsluhy v tomto obchodě.

Nerozumím tomu, že vedení společnosti dopustí opakování těchto faux-paux.

 

protoze nase skupina v jejich obratu je mizive %. muj nazor.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je celkem jedno ,že jsme pro ně jak píšeš mizivé procento, ale když chci prodávat top produkty ve své kategorii za částky na které 75% našich spoluobčanů v životě nedosáhne tak se musím chovat trošku jinak. A věnovat se i zákazníkovi , který vstoupí do prodejny 18 : 58 !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jim tohle pošli mailem. To si nenech líbit. On to opravdu může být přístup jen té prodavačky, bez vědomí vedení.

Třeba se toho chopí někdo kompetentní, zvolí proobchodní přístup a omluví se ti nestandardní slevou.

 

Souhlas s Bandim. Pošli to co jsi napsal v příspěvku na michaela.jetmarova(zavináč)dusak.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za ten plat co tam má ta predavačka by si sa asi ani ty neroztrhal ... predpokladám

 

Takhle pokřivený vnímání je obecně takový předstupeň fraudu.

Začíná to slovy "se za ty prachy neroztrhnu", pokračuje "ten kancelářskej materiál si beru, protože mě firma žebračí na vejplatě"...

S jídlem roste chuť a pocit "mám na to právo" končí zproněvěrou, paragrafem a dlažbou či katrem.

 

edit: Opravdu reflektuješ výši platu pracovní morálkou a nedodržováním směrnic?

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keď nie si spokojný s prístupom, tak choď si kúpiť inde hodinky

 

Smyslem tohoto vlákna je předávání pozitivních a negativních zkušeností, tak tady přestaň blábolit o tom, kam si jít koupit hodinky.

A Conrad jasně napsal, že půjde jinam, pokud se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z takového přístupu je mi opravdu na :sick01:

 

asi bych to řešil tak že bych tam došel až by tam dotyčná prodavačka byla nechal si zavolat k tomu nějakou odpovědnější osobu z vedení firmy pak si vybral hodinky které jsem tam chtěl koupit nechal si vše předvést ...no pak bych slušně poděkoval,řekl co se stalo a jak se zachovali když měli mít ještě otevřeno no a šel jinam koupit ...myslím že se pak budou dít věci :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...