Přejít na obsah

Dušák Příkopy


Conrad

Doporučené příspěvky

Návštěvník ?po

Ypo, ještě jinak. Když už jsme u té realitky...

Realitka mi amatérsky zastřešila obchod (chyba řadového personálu), který jsem si víceméně dohodl sám. Mohl jsem jít teatrálně jinam za stejný 3% nebo jsem je mohl stáhnout o slevu cca 80k za chyby v procesu (částka domluvená se šéfem, který stížnost uznal).

Co bys udělal ty?

Bojkot není obrana a mě jako jedinci v ničem nepomůže.

 

šel bych za Milisem - on by mi udělal kedlubnový salát a hned bych měl jasno :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Klucí nevím jestli Vám to fakt vadí a nebo tady chcete jen psát a vykecávat se.

 

Vadí li Vám to :

 

1) choďte jinam a to jen správný trest, tedy jedna jeho část (někdo zde moc hezky řekl" peněženka promluví)

2) buďte konkrétní v datu , čase atd atd a až se vypravím na Přikopy na kávu za Markétou která je napsaná i na razítku a chodila s mojím bratrem zlatníkem do jedné školy a znají se, mezi řečí se jí jistě zmíním budu li cítit, že to nejsou výkřiky do tmy a nebudu si dělat ostudu s polopravdami.

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za Markétou která je napsaná i na razítku

 

Tahle informace nemá jiný smysl než ukázat plebsu, že znáš zprostředkovaně Markétu z razítka.

Jinak by jsi to vyřešil na základě zde zveřejněných dostatečných informací nebo, pokud ti to není jasné, bys to řešil s Conradem přes SZ. Bez zbytečného postu.

"Až někdy půjdu na kafe" je trochu málo na to, že jsme v jednom klubu.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

edit:

 

ještě vypíchnu tohle... on ten tvůj bojkot českých předražených flákačů je svým způsobem taky boj a stojí jistý čas a úsilí. Občas je holt efektivnější zaprudit na místě. Teatrální odcházení funguje možná na Khan el-Khalili, jenže tam ujdeš deset metrů a máš nachlup stejný zboží. S hodinkama je to trochu jinak, možností na nákup v obchodě tolik není.

 

no a ještě jeden edit: obecně ti samozřejmě rozumím, taky vyrážím pravidelně za nákupy hadrů pro naší pětičlenou rodinu. Už jen z principu.

 

v podstate se na to divame velmi podobne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove nechtel jsem zde vyvolavat flame Jen jsem si postezoval.Nejsem zvyklý aby někdo pochyboval o mém slovu ale klidně si longu s Marketou jak. pises u kafe pokecej Giliusi nemusel jsi pani Jetmarove psát protože svůj příspěvek jsem ji poslal a upřímně řečeno čekal jsem že se k tomu vyjádří ona a ne že se budeme přít mezi sebou

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Giliusi nemusel jsi pani Jetmarove psát protože svůj příspěvek jsem ji poslal

 

Nemyslel jsem to a nekonal jsem ve zlém. Četl jsem, že jsi jí psal, přidal jsem se......s tím, aby se vyjádřili veřejně i třeba tady. Pokud se Tě to dotklo, omlouvám se. Nevím, zda jsi dostal nějakou odpověď, já ano....a tu jsem zde prezentoval a věřím, že brzy bude následovat další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne Giliusi nedotklo vždy jsme spolu dobře vycházeli jen se mi to zdálo jako zbytečná duplicita zase se nic tak strašného nestalo jen nás to rozladilo fajn vecer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne Giliusi nedotklo vždy jsme spolu dobře vycházeli jen se mi to zdálo jako zbytečná duplicita zase se nic tak strašného nestalo jen nás to rozladilo fajn vecer

 

Víš jak to je, nejsem aktivní blbec a nic neřeším. NAPSAL jsem kdo bude chtít a neporadí si jinak což ty jsi snad zmáknul.:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle informace nemá jiný smysl než ukázat plebsu, že znáš zprostředkovaně Markétu z razítka.

Jinak by jsi to vyřešil na základě zde zveřejněných dostatečných informací nebo, pokud ti to není jasné, bys to řešil s Conradem přes SZ. Bez zbytečného postu.

"Až někdy půjdu na kafe" je trochu málo na to, že jsme v jednom klubu.

 

Psal jsem S.Z netřeba se dohadovat.:sad01_anim:

Každopádně dělám na Chodově a minule než jsem zjistil, že prodejna Prim má neplánované posunutí otevření firemní prodejny jsem se v centru po 30 minutovém parkování málem rozbrečel.

Prostě nemám sílu a čas jet do centra jet jen tak

 

Ten Plebs se ti povedl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

za Klenotnictví Dušák se nejprve chci omluvit za nepříjemnou zkušenost a zároveň si dovoluji zareagovat.

Celou věc jsem osobně probral s personálem, který si je vědom svého pochybení.

Zjednal jsem nápravu, aby se podobná věc jiz neopakovala a budu velmi rád, pokud se budeme moci s klientkou / tem osobně potkat u nás, at máme šanci ukázat, že motto "Výjimečný obchod pro vyjímečné lidi" není jen větou na papíře.

Budu se těšit na setkání.

S pozdravem

Zdeněk Kverka

Upraveno uživatelem Dušák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

za Klenotnictví Dušák se nejprve chci omluvit za nepříjemnou zkušenost a zároveň si dovoluji zareagovat.

Celou věc jsem osobně probral s personálem, který si je vědom svého pochybení.

Zjednal jsem nápravu, aby se podobná věc jiz neopakovala a budu velmi rád, pokud se budeme moci s klientkou / tem osobně potkat u nás, at máme šanci ukázat, že motto "Výjimečný obchod pro vyjímečné lidi" není jen větou na papíře.

Budu se těšit na setkání.

S pozdravem

Zdeněk Kverka

 

Dle mého názoru rozumná a vstřícná reakce.

Conrade, co ty na to?

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se mě týče považuji to za vyřízenou záležitost,oceňuji rychlou reakci firmy a jestli tohle vlákno pomůže pro nás všechny zlepšit služby v této prodejně splnilo svůl účel :smile_anim:

 

Vít-prosím sděl to také panu Kverkovi díky

 

 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

long mi něco upřesnil přes SZ, takže se mu tady omlouvám, že jsem ho obvinil ze "zprostředkované" (jak jsem napsal) známosti s Dušákovými. Sorry.

 

No a vlastně jsem rád, že se ukázalo, že není třeba chodit jinam, když protistrana má snahu věc řešit. To platí obecně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..........

Vít-prosím sděl to také panu Kverkovi díky

 

Bohužel nemám jak, bydlím kousek od Zlína a pražské obchody mám z ruky.

V žádném pražském obchodu s hodinkami jsem nikdy nebyl a nikoho z personálu ani majitelů neznám.

:sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň špatně jsem se podíval a myslel jsem že to bylo z nějakého důvodu osobní známosti adresovano tobě jeste jednou se omlouvám a panu Kverkovi odpovím fajn večer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...