Přejít na obsah

Dušák Příkopy


Conrad

Doporučené příspěvky

Náhodou jsem tuto "recenzi" psal do jiného vlákna, tak bych ji měl vložit i sem.

 

Rád bych napsal něco ke své návštěvě Dušáků, která se uskutečnila dne 13. dubna (možná to bylo tím pátkem třináctého). Potřeboval jsem prodloužit tah Professional II. Na příjmu servisu byl pán nepříjemný jako p...l (krátké vlasy, téměř holá hlava, cca 30-35 let).

 

- Přijdu, pozdravím a odpovědí mi je ?co potřebujete??. Dobrý den se nekonalo.

- Čekám, prohlížím si katalog Dušák 2011/2012 a líbí se mi Zenith Stratos. Proto se ptám ?nevíte prosím, zda-li mají ty ocelové na prodejně??. Odpověď je ?to nevím pane, do prodejny mi upřímně nic není?.

- Mezitím přišel milý Breitling hodinář (téměř vždy v džínové košili, asi ho znáte), dal mi hodinky vyzkoušet, zda-li to sedí a odešel se slovy, že je ještě otře a dotáhne šroubky na tahu.

- Během tří metrů udělal pří předání hodinek zpět mně "recepční" dva krásné otisky na sklo a mohl jsem jít.

 

Sejdu dolů na prodejnu, kde je frajer z ochranky (telefonuje s kamarádem) a tři lidé stojí uplně vzadu u počítače. Po chvíli dorazí pan prodavač (kravata Breitling, na ruce starší Breitling Chronomat). Tak mu říkám, že se jen dívám, protože se mi líbí ty ocelové Stratos, které ale ve výloze nevidím. Vyndá mi ty ze zlata za necelých půl milionu, že je to prý hodně podobné. Chvíli si hodinky prohlížím, prodavač se mezitím zvedne a odejde na úplně druhou stranu prodejny od kolegyně zjistit, zda-li jsou ty ocelové v objednávce. Přemýšlím, zda-li mám utíkat, ale těch dvacet kamer mě odradí :-). Když se prodavač vrátí (definitivně jsem propásl příležitost), tak mu Stratosy vrátím a říkám, že dlouhodobě se mi asi nejvíce líbí Defy Classic Open. Bohužel si zrovna nevzpomíná, jak vypadají.

 

Díky recepčnímu na servisu bych servis hodnotil opravdu zle. Prodejna o poznání lepší. Sice na mě pan prodavač působil trochu neprofesionálně, ale byl hodný a hlavně milý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Proč ten příspěvek o tom, jak si chtěl čornout hodinky dubluješ ve dvou vláknech, tak to mu fakt nerozumím.

 

Protože jsem jako první odpovídal Jay(ovi) na jeho příspěvek a pak jsem si uvědomil, že můj příspěvek by se mohl docela hodit jako recenze jednoho z obchodů, tak jsem ho zkopíroval do tohoto vlákna. Co ty na to? Upraveno uživatelem jacob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Ten nový prodejce vyškolený na Omegy je skutečně sympatický, kolekci má v malíku a dokonce našel jedny zašantročené Omega Museum Collection, které mi moc slušely :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj vsichni,

Po me posledni navsteve u Dusaka 9.5.2012 jsem jim poslal tento mail. Do dneska mi nikdo neodpovedel....

Jan

 

Dobry den pane Dusaku,

 

Dovolte mi se s Vami podelit o mou dnesni zkušenost s nakupovani ve Vasi prodejne Na Prikope.

 

Vlastnim nekolik mechanickych hodinek a az dosud jsem si je kvuli nizsi cene kupoval vzdy v bezcelních

Obchodech na letištích nebo na internetu. Jako darek k narozeninam jsem si nechal koupit darkovy poukaz

k Vam do obchodu s tim, ze si u Vas nejen v klidu vyberu, ale ze se mi dostane kvalitního servisu

A v neposledni rade, ze si nakup ?uziju?.

 

Když jsem dnes odpoledne prisel k Vam do prodejny, pozadal jsem prodavace (pana s brylemi), který se mne ujal,

Aby mi ukazal dva modely znacky Zenith, které se mi libily. Mozna byla ma ocekavani prilis vysoka,

Kazdopadne chovani Vaseho zamestnance bylo velmi odmerene, nezucastnene a znacne povysenecke.

Nakonec jsem si vybral (Chronomaster Open Power Reserve) a dohodli jsme se při nakupu ihned na

Cene 150.000Kc (-15%), coz byl muj limit, ktery jsem si pro nakup hodinek stanovil.

 

Veskery, uz tak vlazny zajem prodavace, však naprosto zmizel v okamziku, kdy jsem mu sdelil,

Ze část uhradim darkovou poukázkou (100.000Kc) a zbytek hotove. Dat slevu na zbozi koupene

Na darkovy poukaz ma pry zakázáno. Když jsem se ptal, od koho, nedokazal mi odpovědět.

Chtel jsem mluvit s vedoucim, abych se s nim dokazal domluvit, pry však v prodejne nebyl.

Nakonec po mem nalehani prede mnou zatelefonoval (aniz bych samozrejme slysel, co mu odpovídá)

Vasi ucetni se slovy: ?Na zbozi za poukazky slevu davat nemuzeme, ze ne?. No tak vidite, nemuzu.?

 

Když jsem ho pozadal, aby mi poradil s koupi jinych oblekových hodinek, které by odpovídaly memu

Rozpoctu, nedal mi zadny jiny navrh a celkove daval jasne najevo, ze ho uz prodej vůbec netyka.

Nakonec me ?predal? kolegovi, protože se zacal venovat jiné zakaznici.

 

Druhy kolega, se zlomenou rukou, byl naopak ochotny a nakonec jsem si u Vas koupil krasne

hodinky Zenith Captain Chronograph ?Red Primero?.

 

Nevim, jestli jsou u Vas prodavaci/poradci zainteresovani na prodeji, nicméně celkove jsem nabyl dojmu,

ze peníze jste jiz inkasovali a tim jsem se stal pro Vas naprosto nezajímavým zákazníkem. Nejedna se jen

o odmitnutou dohodnutou slevu, ale celkove pristup Vaseho personalu hodnotim jako neprofesionální

a tezko hledam duvod, proc priste nedat prednost levnejsim anonymnim bezcelnim prodejnam kdekoliv na lestisti.

 

Prijde mi to jako velka skoda a promarnena prilezitost.

 

S pozdravem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

On ten darkovy poukaz uz v sobe mohl mit slevu zakopmponovanu. Ve stylu 'darkovy poukaz na 100 za 90'. Vubec by me to neprekvapilo.

 

Noa ? - jako obdarovaného tě to vůbec nemusí zajímat - naopak to vytváří další spekulace a obrázek o šopu

 

z vlastní zkušenosti vím, že se v jiných obchodech dá uplatnit i větší sleva + platba kartou = další minus ===== já to vnímám jenom jako nabubřelost tam kde být nemusí

 

*ovšem já jsem zaujatý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Jedna blbe prepsana karta UN a furt to bude pripominat :lol2: :D

To je jak ten Kato, nebo kdo to byl, jak ma to Kartago uz konecne byt zniceno a tak.

 

:D tohle je debata wo howně - v příkopě jsem nechal spoustu peněz a vlastně nic - seš tam jenom a jenom blboun ------ někde si dokonce pamatují i moje jméno a posílají letáky, brožury, katalogy --- trochu mě štve, že to nedělá vietnamka u nás na růžku, protože tam už jsem nechal pár stokorun za lihoviny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Vietnamka na ruzku neposila letaky, protoze kdyz tam jdes, uz mas davno vybrano :cheers:

 

neboj se nic - ono to přijde :D ----- myslím to, že bude v Příkopě obsluhovat příjemná Vietnamka a bude si pamatovat tvoje jméno :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdá se, že nejsem jědiný kdo má spatne zkušenosti s Dusakem, sice jsem koupil hodinky jen za 80k a ne za 200k ale i tak. Dívaji se na mě jako na bezdomovce prostě poznám ten tón, no možná že těch 80k je jen 0.05% z jejich prijmu :). Maji stesti ze potřebuji zrovna ten model !!!!! Jinak bych šel hned někam jinam, přístě už tam nikdy nebudu chodit, klidně budu koupit stejný model a o deset tisic drazsi ale někde jinde !!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak ode me zkusenost uplne opacna nez ty predchozi. Mozna nekdo od Dusaku cte tohle forum...

 

Mam Speedmastery Automatic 3539.50. Kupovany v lete, jako novy, s krabici a kartama (vyroba 2010). Minulou nedeli jsem nandaval novej kozenej remen a hodinky mi vylitly z ruky, odrazily se od linky a primo na dlazdice na podlahu. Rucicka na mereni hodin vypadla a luneta byla krapet klepla. Jinak NASTESTI nic (ale zazil jsem klinickou smrt kdyz jsem je videl padat - bily svetlo, celej zivot pred ocima, klasika). Rozvazoval jsem, kam je dat a v pondeli jsem nakonec zasel k Dusakovi rovnou do servisu. Ujala se me prijemna pani (v nejlepsich letech, bruneta, hezky oci) a hodinky odnesla na servis. Nasadili rucicku zpatky, prohlidli a promazali strojek a rozlestili klepanec na lunete tak, ze temer vubec neni videt. Doporucila mi davat bacha jak poslapou, ze kdyby bylo neco v neporadku bude to garancka za 12400 KC. Nechci to zakriknout, ale od ty doby jdou jak po masle. Za ty ctyri dny se zpozdili o 1.5 sekundy, chronograf slape uplne bez problemu. Bylo to hotovy za 25 minut a uplne zadarmo, takze ode me velika spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ode me zkusenost uplne opacna nez ty predchozi. Mozna nekdo od Dusaku cte tohle forum...

 

Mam Speedmastery Automatic 3539.50. Kupovany v lete, jako novy, s krabici a kartama (vyroba 2010). Minulou nedeli jsem nandaval novej kozenej remen a hodinky mi vylitly z ruky, odrazily se od linky a primo na dlazdice na podlahu. Rucicka na mereni hodin vypadla a luneta byla krapet klepla. Jinak NASTESTI nic (ale zazil jsem klinickou smrt kdyz jsem je videl padat - bily svetlo, celej zivot pred ocima, klasika). Rozvazoval jsem, kam je dat a v pondeli jsem nakonec zasel k Dusakovi rovnou do servisu. Ujala se me prijemna pani (v nejlepsich letech, bruneta, hezky oci) a hodinky odnesla na servis. Nasadili rucicku zpatky, prohlidli a promazali strojek a rozlestili klepanec na lunete tak, ze temer vubec neni videt. Doporucila mi davat bacha jak poslapou, ze kdyby bylo neco v neporadku bude to garancka za 12400 KC. Nechci to zakriknout, ale od ty doby jdou jak po masle. Za ty ctyri dny se zpozdili o 1.5 sekundy, chronograf slape uplne bez problemu. Bylo to hotovy za 25 minut a uplne zadarmo, takze ode me velika spokojenost.

 

tak aspon ze to ma stastnej konec, vysypany rucky tam nasadej za chvili, hlavne ze stroj slape jak za mlada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já po jisté zkušenosti s touto osádkou obchodu jezdím do Dráždan a ty milé obličeje mi nechybí. Jejich škoda, máme různá výročí, narozeniny, vhodné pozornost pro přátele - vše Dresden, naprostá spokojenost. A můžu přijít i v kratasech a žádná gorilka na mne nekouká jako na bezďáka. Hasič :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasadili rucicku zpatky, prohlidli a promazali strojek a rozlestili klepanec na lunete tak, ze temer vubec neni videt.

Bylo to hotovy za 25 minut a uplne zadarmo, takze ode me velika spokojenost.

 

Tohle jestli čte Mechano s Knesplem a Majzíkem dohromady, tak musej pukat závistí :wheelchair:

Tohle všechno stihli u Dušáka za 25 minut? Včetně promazání chrono strojku a vyleštění lunety? To je fakt krása :D

 

Občas číst tyhle pohádky, to je nad moje síly :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...