Přejít na obsah

Pruzkum zajmu Omega 2011


tmoris

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ta fotka Ti mne docela dostala - v spatnem slova smyslu.

Pote co jsem videl fotky tady http://oceanictime.blogspot.com/2011/07/omega-seamaster-planet-ocean-titanium.html tak jsem byl nadsen - takova pekna decentni sedomodra - super.

Ta jedovate modra tady se mne naopak nelibi :(

 

Jsem na ne hodne zvedavej jaky to bude v realu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fotka Ti mne docela dostala - v spatnem slova smyslu.

Pote co jsem videl fotky tady http://oceanictime.blogspot.com/2011/07/omega-seamaster-planet-ocean-titanium.html tak jsem byl nadsen - takova pekna decentni sedomodra - super.

Ta jedovate modra tady se mne naopak nelibi :(

 

Jsem na ne hodne zvedavej jaky to bude v realu.

 

Prave, ty modry jsem se bal, na rolexu je ta modra dost jedovata, a na nekterych fotkach vypadaji ty omegy taky jedovate, takze radeji cerne...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som sa naopak tej modrej nebál, tá jedovatá farba bola s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobená bleskom pri fotení, v skutočnosti bude decentná ako na fotkách v tej recenzii.

 

pri tlumenym svetle asi to nebude zly, ale kdyz vyjdes na slunce tak to asi nedopadne nejlip, asi se to bude trochu chovat jako modre bondovky, ty taky menili barvu ciferniku podle svetla, kdyz bylo zamraceno byl cifernik nejhezci, na umelym a nebo ostrym dennim svetle byl takovy vyblity, ale diky tomu tedy nebyly nudny...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco pro lukin_ovu aby si zkrátil čekání na titanovky a my na ty svoje taky, přece jen si chviličku musíme počkat na ty naše klacky jako u mrazíka, počkejte do zimy... spadnou:-D zdroj WUS...

 

Díky za foto ... :smile_anim:

 

Přiznám se, že mne moc nepotěšilo (to foto). Ta modrá je opravdu dost ostrá. Mne oslovila spíše ta decentní modrá na jiných fotkách .... Koukal jsem do exifu fotky. Je focena sice bez blesku .... ale evidentně pod velice silným světlem (podle stínu). Ale nějakým kompaktem Canon IS2000 ...

 

No mám nad čím přemýšlet. Kdybytak byly někde k vidění .... ach jo .... :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri tlumenym svetle asi to nebude zly, ale kdyz vyjdes na slunce tak to asi nedopadne nejlip, asi se to bude trochu chovat jako modre bondovky, ty taky menili barvu ciferniku podle svetla, kdyz bylo zamraceno byl cifernik nejhezci, na umelym a nebo ostrym dennim svetle byl takovy vyblity, ale diky tomu tedy nebyly nudny...

 

S těmi Bondovkami mne to přesně napadlo ... Tohle dokáže jednoduché nastavení saturace .... Na ostrém světle vypdají na fotkách divně. V originále jsou v pohodě ....

 

Originál foto ...

 

post-15604-007205000 1318707146.jpg

 

Přidaná sytost ....

 

post-15604-031104400 1318707149.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těmi Bondovkami mne to přesně napadlo ... Tohle dokáže jednoduché nastavení saturace .... Na ostrém světle vypdají na fotkách divně. V originále jsou v pohodě ....

 

Originál foto ...

 

post-15604-007205000 1318707146.jpg

 

Přidaná sytost ....

 

post-15604-031104400 1318707149.jpg

 

To jo no, ale ta saturace je uplne rozzari, jeste, ze vypadaji tak jak jsou:-) navic mely ty vlnky, kdyz jsem videl modre karamicke submarinery tak me to vydesilo, zlaty bondovky se svou sedomodrou a stejne, bondovky byly super, nedavno jsem je videl na jednom panovi v ZOO, moc mu sekly, nejradeji jsem je mel takhle...

post-3900-013524800 1318718702.jpg

post-3900-095133300 1318718770.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z nejakeho dovodu obrazky zrazu nejdu.. aspon jeden som si stiahol, takze tu je:

Posted Image

 

jj to jsem už viděl asi před dvěma měsíci, to je nějaký vyzáblý japko a zkoušení hodinek v obchodech bere jako luxusnější posilovnu rukou kde není smrad z potu...

 

 

co se modrý týče, není tam tak ostré přímé světlo, modrá bude asi fakt měňavá, ale o to budou ty hodinky zajímavější, mají být podle prodejce lehčí, ale titan je prostě měkčí a budou proto chytat šrámy...

Upraveno uživatelem lastam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hladal som nejaku fotku mojich byvalych PO 45.5mm z toho isteho uhlu pohladu. nasiel som akurat toto

velke su, to je pravda, ale mamutozne nie..

 

Buď v klidu, nové ti sednou lépe, podle mýho všelijakýho přeměřování jsou nové PO o něco málo menší, věnoval jsem tomu kus času tak doufám, že mám pravdu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám všechny fotky co jsem nafotil při zkoušce nových PO naživo ... :photo:

 

Sedí parádně, pocitově lépe než staré PO. A velikost je taky v pohodě. Z pohledu velikosti mi na ruce seděly lépe než staré PO.

Jediné na co bych si musel chvíli zvykat je šedá luneta.

 

Omlouvám se za kvalitu fota, ale fotil jsem iPhonem a klepaly se mi ruce .... což možná pochopíte ... a světlo by sice silné, ale umělé ... :blush02:

post-15604-031566800 1319356327.jpg

post-15604-000241400 1319356328.jpg

post-15604-000193900 1319356329.jpg

post-15604-014737700 1319356330.jpg

post-15604-066464200 1319356330.jpg

post-15604-043288200 1319356331.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám všechny fotky co jsem nafotil při zkoušce nových PO naživo ... :photo:

 

Sedí parádně, pocitově lépe než staré PO. A velikost je taky v pohodě. Z pohledu velikosti mi na ruce seděly lépe než staré PO.

Jediné na co bych si musel chvíli zvykat je šedá luneta.

 

Omlouvám se za kvalitu fota, ale fotil jsem iPhonem a klepaly se mi ruce .... což možná pochopíte ... a světlo by sice silné, ale umělé ... :blush02:

 

Super! diky za fotky.. a naozaj, aj mne prekaza ta seda luneta, takze co teraz? no nic, idem do titanovych, tie ju maju lestenu :D

 

 

edit: datum sa preklapa stale od 11:40? myslel som, ze u 8500 uz datum preskoci naraz..

Upraveno uživatelem FiXilVer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...