Přejít na obsah

Pruzkum zajmu Omega 2011


tmoris

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moje evoluce co se tyce PO 2011:

 

1) Nadseni - WOW vypadaji super, 5800/9300 kalibr, pruhled, liquidmetal grade 5 Titan.... proste parada - jdu do nich

2) Porad jeste nadseni - ty ceny teda napalili desne ale co uz - porad je to unosne a neni to vec co bych si kupoval kazdej mesic.

3) Lehke vystrizliveni - Ti modely nejsou, jsou jeste nehorazne drazssi nez ocel, jsou dost tluste. Liquidmetal na oceli neni.

4) Vysrizliveni - Modra na Ti modelech vypada na nekterych fotkach (pro mne) desne, Podle fotek na ruce jsou to fakt desny cibule.

5) Zajem dost ochladl - pockam si az poletim zase do Zurichu - omrknu vsechny modely dukladne na letisti a pak se uvidi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle oversized veci doufam casem vyjdou z mody. vubec se mi to nelibi.. kez by rolex udelal zase normalni seadwellery

 

čím víc se přikláním k tomu, že PO jedině starší model. Místní dealer nový pořád ještě nemá, abych je viděl naživo, ale přijdou mi už fakt moc tlustý, navíc se mi nelíbí ty širší ručky. První generace mi přijde elegantnější.

 

Jaký jsou vše zkušenosti s tahem na PO? Mě se zdá až dost objemnej nebo baculatej nebo jak to říct (měl jsem je na ruce jen pár minut, ale co jsem četl na WUS, nejsem jediný s tímhle názorem), asi je to dost subjektivní ale tenčí profil tahu u submarinů mi přijde lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Omega začíná ve velkém vypovídat dealerům smlouvy a jde cestou vlastních butiků, tzn. 0 % sleva, takže se taky klidně za rok dva může karta obrátit a ještě budeme rádi za 10-15 % slevy v ČR, kde se jim značkové velké butiky nevyplatí otevírat.

 

Tak dnes mi do schránky dorazil katalog, kde byla mimo jiné i informace o jarním otevření Omega butiku na Staromáku. ;) Upraveno uživatelem Adam99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu máme prosinec, měsíc čekání pryč, čekáme asi, než omega nasytí pro ně lukrativnější trh v americe a asii, pak snad dojde řada i na banánové republiky, které skoro sedí vedle švýcarska - čechy a slováky, co se děje, jestli se něco děje, nevíme vůbec nic, jen doufám že do vánoc se ježíška dočkám, jinak budu mít pod stromečkem fakt h...

Upraveno uživatelem lastam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...