Přejít na obsah

Moje Fortis


adet

Doporučené příspěvky

Tak jsem si udělal výlet do Berlína a přivezl jsem si odtud mé vysněné Fortis pilot profesional chrono na tahu. Pravda jsou rok prodeje 2004, ale nechápu jak je ten člověk nosil- jsou totiž jak když vyjely z továrny .Dostal jsem k nim veškeré doklady, učtenky o servisování a poslední doklad o servisu včetně a zkoušky vodotěsnosti. Do Berlína jsem vyrazil trochu s obavami v jakém budou stavu- sice jsem měl pár fotek od prodejce, ale znáte to a když je vytáhl z batohu a předvedl mi je, vše bylo jasné a k mým Marinemasterum mam i CHRONA. Tak přemýšlím co provedu s Marimastrama, protože jsou příliš pěkné na to aby ležely v šuplíku :worried_anim:

 

post-1110-011747800 1317230383.jpg

 

post-1110-050280200 1317230373.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Dostal jsem k nim veškeré doklady, učtenky o servisování a poslední doklad o servisu včetně a zkoušky vodotěsnosti. ...

 

Nemůžeš prosím ofotit/naskenovat ty doklady o poslední zkoušce vodotěsnosti?

 

Docela by mě zajímalo, jak a na čem to dělají u našich západních sousedů. Mohlo by to být právě na těch dokladech. U nás to bohužel někdy servisy kvůli finačním nákladům dost zjednodušují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžeš prosím ofotit/naskenovat ty doklady o poslední zkoušce vodotěsnosti?

 

Docela by mě zajímalo, jak a na čem to dělají u našich západních sousedů. Mohlo by to být právě na těch dokladech. U nás to bohužel někdy servisy kvůli finačním nákladům dost zjednodušují.

 

zítra to nafotím :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Nebudu zakládat nové vlákno, s dovolením využiji tohoto...

 

Tak teď už je mám já. Děkuji Adetovi, že mi je přiblížil po cestě. Jsou to krásný hodinky. Ostatně stejně jako všechny ostatní zde na foru :) Ještě nevim, jak to řeknu doma. Ale že si žena nevšimne spoléhat nemůžu :)

 

Na ruce sedí úžasně, velikost tak akorát ( ten cifr je mega velkej). Úplnou náhodou jsem doma objevil katalog Fortisu z roku 04 ( tenkrát jsem ještě studoval a představoval jsem si, jaký hodinky si jednou koupím), tyto tam jsou, akorát mají okolo tlačítek na pouzdře takový výstupky, ale referenční číslo se shoduje. Ta verze, co mám teď já, je nemá. Je to ale vidět na těch speciálních edicích pro jednotlivý letecký skvadrony, ty to maj stejně jak já. Zkusím pak vložit nějakej obrázek pro porovnání. Asi to nedokážu přesně popsat.

 

Tak snad mi nějakej pátek vydrží, protože, tohle hledání je nemoc :) Tak si pořád říkám, kam až chronomagor může zajít. Asi je budu muset vzít někam na výlet.

post-535-005333800 1320323614.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

post-20278-066358700 1321732688.jpgAhoj,

 

koupil jsem si podobné Fortis 597-22-11-LS. Jdou super přesně a jsem s nimi zatím velice spokojený. Je to můj první automat a musím se přiznat, že zatím mám ohledně zvuků, které hodivnky vydávají rozporuplný pocit. Nemůžeš mi prosím popsat jestli ty tvoje Fortis také při pohybu ruky chroupou a občas jakoby cinknou a také se občas setrvačník roztočí a hodinky zavibrují. Je to asi o zvyk, dřívej jem nosil jenom bateriové strojky.

Předem děkuji za případnou odezvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adet: cek sem dál jako na zavolanou fotku těch Pilot Professional jak jsem o nich psal.

 

Jinak roztočení rotoru a zvuky jsou normální. Tohle pouzdro je asi oproti mému B42 lehčí a tak se dá snáz ovlivnit tím rotorem co volnobezně lítá na stranu, kterou nenatahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...