Přejít na obsah

Pomoc starému pánovi v nouzi - NOVÉ INFORMACE!


Doporučené příspěvky

Jelikož celková přislíbená částka je k dnešnímu dni 58.733,- Kč, je otázkou co se zbytkem.

 

Ideální by asi bylo zařídit pánovi s pejskem spokojený zbytek života.

Sám jsi rozhodl a podle mne velice dobře.Ať si děda také užije něco mimo a na sklonku života vidí,že i v této době existuje něco jako sociální soucítění.To ho možná potěší úplně nejvíce,mám takový dojem,že byl dosud obklopen samou chátrou.

Pánové,jste frajeři,škoda,že to děda nemůže od začátku číst a hezky si to prožít.

Za mne hlásím připravenost k platbě.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 380
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj a díky za nabídku. V tuto chvíli se zatím nic neděje, takže přichází v úvahu finanční pomoc, nebo případná iniciativa, která vzejde od vás. Pokud chceš nabídnout peněžní částku, pošli mi prosím SZ s její výší, díky.

 

přečetl jsem tohle vlákno bohužel až dneska, můj obdiv k vám všem co jste pomohli, posílám SZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Andrewe za až překvapivě dobré zprávy. Musím přiznat, že mě přístup pronajímatele i advokátní kanceláře velice mile překvapil. Mám-li být upřímný tak tomu skoro nemohu uvěřit. Proto bych navrhoval následující postup.

 

1) Vybrat peníze.

2) Uhradit dlužnou částku.

3) Vyžádat si u pronajímatele prohlášení o tom, že pronajímatel ani advokátní kancelář neevidují k datu xy vůči pánovi žádné pohledávky a že pánův pronájem bude pokračovat beze změn i nadále.

4) Teprve potom můžeme v klidu přemýšlet co dál a na co zbylé prostředky použít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Andrewe za až překvapivě dobré zprávy. Musím přiznat, že mě přístup pronajímatele i advokátní kanceláře velice mile překvapil. Mám-li být upřímný tak tomu skoro nemohu uvěřit. Proto bych navrhoval následující postup.

 

1) Vybrat peníze.

2) Uhradit dlužnou částku.

3) Vyžádat si u pronajímatele prohlášení o tom, že pronajímatel ani advokátní kancelář neevidují k datu xy vůči pánovi žádné pohledávky a že pánův pronájem bude pokračovat beze změn i nadále.

4) Teprve potom můžeme v klidu přemýšlet co dál a na co zbylé prostředky použít.

 

To co píšeš dává smysl a tak nějak jsem to i plánoval.

 

Jen jsem nechtěl vybírat takovou částku, aniž bych alespoň předběžně věděl a zároveň měl od vás mandát, jak ji použít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme byli s ženou u pána a mj. mu donesli spoustu granulek, konzerv a pamlsků od jednoho zdejšího váženého člena. Pejsek měl obrovskou radost a pán pro změnu z nějakého oblečení pro něj :)

 

Večer zde postnu nové info k sbírce...

 

Hezký zbytek neděle

 

A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Informace pro "dědovy sponzory":

Takže dámy a pánové, přišel čas převést slova v činy. Vaše příspěvky se budou vybírat následujícím způsobem:

 

Z daňových důvodů bude sbírka zasílána na 3 účty. Andrew rozdělí dárce do tří skupin a každá použije jeden z účtů. O čísle účtu a přiděleném variabilním symbolu vás bude informovat majitel účtu formou SZ. Majitelé těchto účtů jsou členové Andrew, maama a JDenver. Peníze se budou shromažďovat a předávat proti potvrzení. Tato potvrzení se stejně jako seznam již provedených úhrad (variabilních symbolů) zveřejní zde na fóru. Budete tak mít kontrolu nad tím jestli vaše peníze v pořádku dorazily.

 

Seznam dárců zůstává i nadále anonymní a bude znám pouze majitelům zmiňovaných účtů. V případě, že by někdo chtěl zůstat inkognito i před těmito osobami ať to včas sdělí Andrewovi formou SZ.

 

S vybranou částkou se bude nakládat následujícím způsobem:

 

1) Uhradí se dluh na nájemném. Potvrzení o úhradě bude zveřejněno na fóru.

2) Počká se na potvrzení o bezdlužnosti které bude taktéž zveřejněno.

3) Zveřejníte na fóru své návrhy jak naložit se zbytkem peněz.

4) Ohledně využití zbytku peněz bude vítaná diskuze dárců, samozřejmě s přihlédnutím k názoru Andrewa a jeho paní, kteří situaci znají nejlépe a mají informace "z první ruky".

 

Upozornění!!! Kdyby jste chtěli z jakýchkoliv důvodů ze sbírky odstoupit tak to prosím oznamte Andrewovi. Neposílejte prosím jinou částku (ani vyšší!) než jakou jste původně přislíbili! Komplikovalo by to evidenci.

 

Je nám ctí, že se můžeme s lidmi jako jste vy, na této akci podílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4) Ohledně využití zbytku peněz bude vítaná diskuze dárců, samozřejmě s přihlédnutím k názoru Andrewa a jeho paní, kteří situaci znají nejlépe a mají informace "z první ruky".

 

rád bych doplnil poznámku. smysl bodu 4 jsem navrhnul já a ne Andrew. chlapi uvažovali o zdejším hlasování, ale protože Andrew zná situaci bezprostředně a navíc konzultuje věc se sociálkou, budu mít k jeho doporučení respekt.

samozřejmě diskuze nebo spíš nápady budou vítané. tématicky je to jasný - soc. péče, jídlo, léky, pes, oblečení, havárie v bytě. podle toho jaká z těchto potřeb bude aktuální.

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...