Přejít na obsah

RedDwarf opet na CT2!


Doporučené příspěvky

Tak jsem prave uplne nahodou zjistil, ze na CT2 zacali davat vyborny britsky sitcom RedDwarf. Kdo neznate, rychle napravte! Bezi to hned po "Monty Python's Flying Circus". V programu se to nemusi dat zjistit, kdyz jsou programy od 23:00 oznaceny jednim souhrnnym nazvem "Horecka patecni noci:...velmi logicke ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mají to všude,..na dvdexpress.cz, filmcity.cz,.. problém je u této verze ten,že je to oproti zahraničnímu vydání jen jednodisková verze,zahraniční orig.BBC verze je na 2DVD včetně všech bonusů,taky jsem uvažoval nad koupí CZ ale zatím nejsem rozhodnut,možná počkám až vyjdou u nás všechny serie v ňáký SE či Collectors Edition,..vzhledem k prodejnosti

dosavadních dílu nemám pochyb o tom,že něco takového vyjde. Koho to zajímá,..nechť navštíví http://www.okoun.cz/boards/dvd ,jsou tam fandové do filmů stějně jako zde do hodinek a rádi poradí,popř. více o verzi co u nás vyšla v tonto článečku:

http://zona.bloudil.cz/index.php?id=919

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, od te doby (asi rok a pul), co to mam doma na hadru zgrabnuty prave z CT2 jsem to videl vsechno snad 3x. Zaver meho dne je uz delsi dobu tradicni -- zalehnu a pustim bud RD nebo Simpsonovi. Pak se lip usina...

 

Btw. videl jsem to i v originalu s ceskymi titulky na BBC Prime... nic moc. Jednak jsem nemohl vystat Listeruv hlas, tomu snad nemohl rozumet ani rodily anglican :), druhak se k tomuto typu serialu titulky moc nehodi, neb se tam obcas mluvi dost rychle a to pak, aby to clovek stacil cist, jsou ty titulky dost oklesteny.

 

No a kdyz uz jsme u tech serialu... na CT1 ted davaji vzdy v Nedeli v 18:neco Navstevniky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...