Přejít na obsah

Seamaster guma - origo vs. alternativa


Solverino

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Děkuji všem diskutujícím, kteří mě označili za "kokota" udivuje mě, že to prožívají tak emotivně, opravdu jsem to nečekal... vážně!

 

Jinak bych chtěl říct, že jsem překvapený, že se někteří tak strašně hádají, nadávají mi a jsou hrozně vytočený. Proč? Očekával jsem pár tipů, kde koupit pěkný řemínky, nic víc. Netušil jsem, jaký je zločin zastávat názor, že za řemínek z gumy který se mi ani nelíbí nejsem ochotem vypláznout 10.000,- a hledám nějakou alternativu.

 

On může bejt moc hezkej třeba i řemínek od Hirshe, jak jste mi dali tip. A cenu do cca 2.000,- považuju za optimální. Takže jestli bych mohl poprosit, tak bez emocí. Každý máme právo na svůj názor a není nutno být kvůli osobnímu postoji sprostý a urážet ostatní. A jestli něčemu nevěřím, tak doufám že nebudu kvůli tomu upálen.

 

Jinak k mejm Omegám, měl jsem i jiný hodinky, ale chtěl jsem si udělat radost a měl jsem zbytečný peníze, koupil jsem si je a byl jsem celkem spokojenej. Dneska už z nich tak nadšenej nejsem a klidně bych je vyměnil i za nějaký jiný, přijdou mi totiž malý. Nechce se mi ale (zatím) podstupovat anabázi s prodejem. No uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ses takovej kokot, ze to mozny neni. co vis vo kolech? asi picu. tvrdit, ze kola Mercedes, BBS a Alessio jsou stejny.. No, nevim, nevim. Asi ses technolog..

 

neodolam odpovedet jeste na tohle = to cos napsal jsem nikdy netvrdil, to sis vycucal kdoví odkud, napsal jsem že ...origo a neorigo kola dělá stejná firma ze stejnýho hliníku, liší se jenom plastovým kolečkem uprostřed s různýma znakama automobilek... o BBS a Alessio nikdo nepsal. Na mysli jsem to mel jako priklad, kdy napr. jedna japonska firma vyrabi kola s ruznym designem v ruznych dirach pro automobilky Toyota, Lexus, Mazda a dalsi - ale to je jedno...

 

s technologem nejses daleko od pravdy.

 

no, vidim ze trollu je tu opravdu dost, uzijte si to!

 

jeste tu nekdo napsal, ze prej to tu budu mit tezky s ofenzivnim postojem - nechapu co je ofenzivniho na tom nechavat si nadavat do kokotu?

 

No uzijte si to tady, nemam zajem se dal bavit, chtel jsem poradit kde koupit, ale koukam ze je tu par dobrejch lidi co poradi a pak par idiotů, ktery ostatni jenom sproste urazi a nadavaj ostatnim. Nazdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj Solverino.

Co chces aby Ti verejne napisali, ze je to snobstvo a hlupost dat 9000 za gumeny pasik (-:? Ked uz si ho kupili... Drukuju si tu ako v TV smotanka. Keby bol aj vyrobeny v Svajciarsku nema to tu hodnotu. Stale je to len lepsi gumeny pasik... Testosteron a ego im tu trosku viac pracuje asi ako u vodicov BMW. Nastastie na hodinkach mozes mat sako=> aby ta nedali do suvisu s tymto "forom" a nemal si trapny pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Solverino.

Co chces aby Ti verejne napisali, ze je to snobstvo a hlupost dat 9000 za gumeny pasik (-:? Ked uz si ho kupili... Drukuju si tu ako v TV smotanka. Keby bol aj vyrobeny v Svajciarsku nema to tu hodnotu. Stale je to len lepsi gumeny pasik... Testosteron a ego im tu trosku viac pracuje asi ako u vodicov BMW. Nastastie na hodinkach mozes mat sako=> aby ta nedali do suvisu s tymto "forom" a nemal si trapny pocit.

 

 

Ideš nám robiť prednášku, že ten, kto si kúpi originálny gumený strap je snob ?

Vidím, že si nič nepochopil a tento Tvoj príspevok je o ničom ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

.....úplne v klude, mam ho na PO uz 2 roky a parada. Tie zvasty o prípustnosti sú fakt ujeté. ..

Zdravím všechny chronomaniaky,

uvažuju o černém gumovém tahu na klasický Bondovky - černý Seamastery. Dokonce jsem si i kvůli vyzkoušení jak by vypadala guma koupil jedny Seika na gumě :) sice s nima celkem spokojenost, ale provedením maj do Omeg hodně daleko, bohužel. Tak zvažuju nějakou pěknou a kvalitní gumu, co by k nim velikostně šla. originál to být nemusí, nechce se mi za něj platit ty šílený ceny. Našel jsem něco na eBay - viz přiložené obrázky.

 

Neporadíte něco - tip na koupi v Česku? Dík předem všem.

 

Ještě bych se zeptal čím by jste mi doporučovali jemně přeleštit kovový tah od drobných odřeninek?

 

------

 

Vůbec tady to forum je strašně nakažlivé, vidím pěkný hodinky a hned o nich začnu přemejšlet, koupím si je a za pár dní/měsíců se mi líběj zase jiný - kde na to mám pořád brát!? :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......máš 100%ˇpravdu, ani ja nechápem na čo sa chlapci hrajú, je to čistá póza.

Děkuji všem diskutujícím, kteří mě označili za "kokota" udivuje mě, že to prožívají tak emotivně, opravdu jsem to nečekal... vážně!

 

Jinak bych chtěl říct, že jsem překvapený, že se někteří tak strašně hádají, nadávají mi a jsou hrozně vytočený. Proč? Očekával jsem pár tipů, kde koupit pěkný řemínky, nic víc. Netušil jsem, jaký je zločin zastávat názor, že za řemínek z gumy který se mi ani nelíbí nejsem ochotem vypláznout 10.000,- a hledám nějakou alternativu.

 

On může bejt moc hezkej třeba i řemínek od Hirshe, jak jste mi dali tip. A cenu do cca 2.000,- považuju za optimální. Takže jestli bych mohl poprosit, tak bez emocí. Každý máme právo na svůj názor a není nutno být kvůli osobnímu postoji sprostý a urážet ostatní. A jestli něčemu nevěřím, tak doufám že nebudu kvůli tomu upálen.

 

Jinak k mejm Omegám, měl jsem i jiný hodinky, ale chtěl jsem si udělat radost a měl jsem zbytečný peníze, koupil jsem si je a byl jsem celkem spokojenej. Dneska už z nich tak nadšenej nejsem a klidně bych je vyměnil i za nějaký jiný, přijdou mi totiž malý. Nechce se mi ale (zatím) podstupovat anabázi s prodejem. No uvidíme.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......máš 100%ˇpravdu, ani ja nechápem na čo sa chlapci hrajú, je to čistá póza.

 

Tak to jsem rád, že "těch co nechápou" je víc :) Nechtěl jsem se k tomu vracet, ale vzpoměl jsem si na ty chytráčky tady a jejich rady o pouze originálu a nic jinýho tam nesmím mít... byl jsem totiž v Omeze na servisu u Dušáka, tak jsem si nechal poradit přímo u odborníků a představte si - podle výrobního čísla a modelu hodinek NENÍ ŽÁDNÁ OFICIÁLNÍ A ORIGINÁLNÍ ALTERNATIVA K OCELOVÉMU TAHU!!! Pán v servisu mě důrazně varoval před nákupem gumových tahů k jiným modelům, prej na to přesně nepasujou a musí se to různě řezat. Prý tam chodí hodně často různí "odbornící" co si za dlouhej peníz někde koupili "originální gumu" která neexistuje a Omega jí na tyhle hodinky nenabízí. Potom mi nabídl jestli nechci moc hezký pásky od Hirsche - málem jsem se rozesmál - prej je na Omegy i jiný hodinky běžně dávaj.

 

Pán nechápal proč se směju, ale v duchu jsem viděl ty "odbrníky" jak jim v servisu přiřezávaj ty zaručený originály za +10.000,-Kč kus! :gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadol som podobne. V autorizovanom Omega servise som chcel nejaký origo kaučuk na SMP Chrono. Aj som ich upozornil, že kedysi sa predávala America Cup na rubberi s motýlovkou. Presviedčali ma, že na môj model nič podobné neexistuje, musím si vystačiť s ťahom, alebo s remeňom. Už by mohla Omega dať do predaja nejaký plasticky tvarovaný a mohutnejší kaučuk alebo silikón s motýlovkou, čo by vyzeral športovo a nestál viac ako 200-250 éčiek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem rád, že "těch co nechápou" je víc :) Nechtěl jsem se k tomu vracet, ale vzpoměl jsem si na ty chytráčky tady a jejich rady o pouze originálu a nic jinýho tam nesmím mít... byl jsem totiž v Omeze na servisu u Dušáka, tak jsem si nechal poradit přímo u odborníků a představte si - podle výrobního čísla a modelu hodinek NENÍ ŽÁDNÁ OFICIÁLNÍ A ORIGINÁLNÍ ALTERNATIVA K OCELOVÉMU TAHU!!! Pán v servisu mě důrazně varoval před nákupem gumových tahů k jiným modelům, prej na to přesně nepasujou a musí se to různě řezat. Prý tam chodí hodně často různí "odbornící" co si za dlouhej peníz někde koupili "originální gumu" která neexistuje a Omega jí na tyhle hodinky nenabízí. Potom mi nabídl jestli nechci moc hezký pásky od Hirsche - málem jsem se rozesmál - prej je na Omegy i jiný hodinky běžně dávaj.

 

Pán nechápal proč se směju, ale v duchu jsem viděl ty "odbrníky" jak jim v servisu přiřezávaj ty zaručený originály za +10.000,-Kč kus! :gora:

 

Promiň ale ty jsi nepochopil vůbec nic a meleš tady dál pěkný voloviny - originál je originál a stojí 2200 Kč, kaučuk za desítku je nesmysl, což bys u toho Dušáka zjistil kdyby ses zeptal .... ale ty nám chceš dokázat jakej seš borec a že máš zaručeně pravdu . Fakt jsi tohle vlákno neměl oživovat, je to jedno z nejpitomějšich za celou existenci chronomagu.

 

tady jsem ti to psal :

Jinak origo kaučuk od Omegy stoji tuším 2200 Kč bez spony (u Dušáka), ale není zcela kopmatibilní s černejma seamastrama aka Bond, je pouze na GMT a ty jsou trochu vyšší, takže zespoda to nesedí a u Dušáka budou dost remcat pokud to od nich budeš chtít nasadit (ale nakonec to udělaj)....

 

jemže komu není rady ....

Upraveno uživatelem steel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Neviete prosím niekto poradiť, či Omega Deployment Clasp OME 94531803, pre športový Rubber ťah OME 97988082, je zhodná so sponou 1506/832 ? Potrebujem sponu pre Bondovky s roztečou 20mm a tieto Claspy som našiel so 20mm rubber ťahom, tak aj s 18mm. Ak máte niekto spomínaný Clasp s 20mm Rubberom, prosím pozrite mi znútra číslo. Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...