Přejít na obsah

prosím radu s G-9000 Mudman


fobus

Doporučené příspěvky

Aktuálně je nemám po ruce, ale je to, tuším, takhle -

 

přes MODE naskákej na alarm, a přes ADJUST ho zapneš. Jak budeš na alarmu, podrž ADJUST déle, rozbliká se Ti nastavování času alarmu ( nic nepoděláš, maximálně začneš odznova) - ten pak nastavuješ přes REVERSE a FORWARD. Přeskakuješ opět ( hodiny a minuty) , tuším, ADJUSTEM. Ukončíš přes MODE.

 

Vypínáš opět přes ADJUST.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Měl bych otázku, ženě jsem koupil mudmany a máte problém s automatických osvětlením. Po určité době se vypne, Nevíte jak to nastavit? Zkoušel jsem : AUTOEL - zapnuto , ON- zapnuto. AUTOEL - zapnuto , ON vypnuto. A vždy se po určitém čase to podsvícení vypne. Jak máte nastaveny vy Mudnany G9000-1V ?

 

 

Edit: Teď jsem se dočetl, že to dělá při slabé baterce. Zkusím vyměnit a uvidím. Ale u nových hodinek slabá baterie? To je hnus.

Upraveno uživatelem Trasermaniak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V návodu by ses taky dočetl, že se ti automaticky vypne po 6 hodinách. Kvůli šetření baterky. Takže s tím neuděláš nic než to po 6 hodinách dycky znovu zapnout. Jenom hodinky se solárním dobíjením toto nemají,ale zase přes den nesvítí kvůli dostatku světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoš, hoši - spávně je to takhle:

AUTOEL je automatický zapnutí iluminace(osvětlení), když zvedneš ruku o 40°a víc

ON značí zapnutej flash alert (iluminace při budíku ap.)

čas iluminace si můžeš zvolit 3s anebo 5s a je to takovej pička symbol na displeji

trvale ty hodinky nesvítí (ani 6hodin)

edit: a dík za odkaz na vlákno o olizování řemínku, úpe mi to uteklo :)

Upraveno uživatelem Filipes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filipes: nepřišlo mi potřebné upřesňovat, že ty hodinky nesvítí v kuse 6hodin. Myslel jsem tím, že se budou automaticky rozsvěcovat po dobu 6hodin.

Edit, přitom by stačilo, kdyby Casio jako velká firma dávala k hodinkám obstojný návod, protože tohle je tam do detailu popsané. To co dávají k hodinkám je výsměch zákazníkovi, který neumí anglicky, fuj.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...