Přejít na obsah

Obrazy a umění


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 hodinami, martar napsal:

:D

Na obraze je cela naše rodina. Bývalo dříve zvykem, k nelibosti zadavatele,  že se autor také na obraze zvecnil. Já osobně jsem v tom vysokem cylindru vzadu, autorka skromně vykukuje, mladsi dcera běží vlevo u auta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako pozor, suprematismus je velká pecka. Takový černý čtverec na bílém pozadí je velký kouzlo. Můj sedmiletý syn se teď dost nudí, takže v případě potřeby nechám vyhotovit originál.

Vtipný je, že pan malíř z odkazu namaloval úplnou kravinu a aby tomu dodal to umění, vytahnul 100 let mrtvý umělecký styl, který bych navíc úplně neřekl, že s tím souzní a řekl, že je to suprematická kunda, čímž cena stoupla minimálně o 3 500 korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je teda velkej záběr, pokud jde o žánry. Byla tu krajinka od Lady, teď zas suprematická "tadleta"... Kdyby se někdo nemohl rozhodnout, tady je všechno:

1899971_frantisek-ringo-cech-v0.thumb.jpg.5f3fade620eab4536430a288228389ea.jpg

František Ringo Čech: Zvířátka obdivují piču.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám jeden obraz od sochára/maliara Andreja Čertezniho. Niečo z tvorby sa dá dohľadať cez Google, web má brutálne zanedbaný (nekamaráti sa s modernou dobou, asi ani netuší, že tam má mailovú adresu).  https://www.andrejcertezni.sk/ Zrovna tam má svoje divokejšie veci.

Veľmi priateľský človek, môžem iba doporučiť. Obrazy, sochy, hocičo z kameňa, robieva napríklad krby. Telefonický kontakt mám, ak by niekto mal záujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...