Přejít na obsah

Výzva Tadovi


Bert

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Mně to tak trochu připadá jako vyobcování z církve, kdy postižený byl jako prašivý pes, kdo se s ním bavil nebo kdo mu projevil jakoukoli podporu, tak byl také postižen stejným trestem.

 

To je těžké - jsou různé typy lidí: někdo je vnímavý, má jistou úroveň pokory, sebekritiky a soudnosti a vnímá, jak ho kolektiv bere, jiný má tzv. "hroší kůži", můžete mu říkat i nepěkné věci, dělat si z něj legraci, urážet ho a on jako by se ho to netýkalo to snáší s nepochopitelnou lehkostí.

Mně někdo naznačit, že v nějaké partě tak trochu vadím, tak bych, i nerad a s lítostí, do této party už příště nešel. Ale poučil bych se z toho, zamyslel bych se nad svým jednáním a snažil bych se to, co vadí, korigovat, protože kolektiv lidí (čím širší, tím je to objektivnější) člověka formuje a dává mu zrcadlo, aby viděl, jak působí na své okolí.

 

Já osobně bych to takto neřešil. Pokud se s Tadou potkám, tak pokud se chová normálně a baví se věcně o hodinkách (a to on umí a o hodinkách toho i hodně ví, rozhodně mnohem mnohem více než já), tak nemám důvod ho ignorovat. Pokud začne své triády o autech, zbraních, masážích prodavačů u Wempeho, atd., tak ho ignorovat umím. To by mělo stačit, pokud by to bylo cítit od více zúčastněných, aby viděl, kdy ujíždí a reflektoval to.

 

Jak jsem již psal po posledním srazu v Praze, velice mě mrzí, jak srazy poslední dobou odcházejí (myslím ty veřejné pražské, ne ty privátní pro vybrané). Nedá se s tím moc dělat, ale je mi divné, že je to výhradně kvůli účasti jednoho člověka. A nevěřím, že zákazem účasti tohoto člověka na srazu se srazu vrátí jeho bývalá atmosféra a pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO Bert: To jsi IMHO šlápl hodně vedle. Možná rovnou do :shit: . A ani mé přesvědčení, že "TO" myslíš dobře, můj názor nezmění.

 

A říkáš to proto, že znáš oba (Berta i Tadu) a celkovou historii zde na chronomagu, nebo jen proto, že jsi další z těch "politicky korektních", kterým jde o "takzvanou spravedlnost pro všechny"? :huh:

 

Už to zde padlo mnohokráte - Tada je "rozesírač fóra". A nejen já ho mám plný zuby, ale až příliš dlouho jsme se jako kolektiv tvářili, že je všechno v pořádku. Přišli jsme kvůli němu o několik zajímavých vláken, vždy mu procházela jakákoliv provokace i například mírně řečeno "diskutabilní prodeje" a podobně. Věci, za které by většina z vás, kdo zde hlásáte "to už přeháníte" dostala tropické ovoce (BANána...). Ale panu "já přece nic špatného neudělal" vždycky všechno prošlo.

 

A toto je evidentně reakce na poslední jeho akci - "nepůjdu na sraz, komu vadím může klidně přijít" - a ejhle, panáček se zničehož nic ukázal a vezme si s sebou dalšího rozesírače fóra, kteréhý zde napáchal tolik škod, že byl odejit i ze zdejší politicky korektní společnosti. Tada byl právně pojmenován "křivákem" a kdo se diví že takové individum mezi sebou dost aktivních členů fóra nechce, nechť se laskavě dobře zamyslí nad tím proč asi...

 

Aneb "tak dlouho se chodí lidi nasírat, až se ucho utrhne". Ale pořád jsme (narozdíl od jiných) společnost slušných lidí, kteří se raději schází soukromě, než někomu z očí do očí nadávat a podobně. A to je myslím docela dobrá vizitka...

 

Donuts - mé reakce jsou prostě jen pokusem o uklidnění tohoto individua. A naprosto marným. Navíc rozhodně nereaguji na "každý jeho post", to bych nedělal nic jiného... :suicide_anim: Začalo to žádostí o umírnění v několika vláknech o zbraních které byly všechny kvůli Tadovi zamknuty. Včetně posledního, které nakonec po prosbách více členů bylo znovu otevřeno. Po žádosti k moderátorovi proběhla "domluva Tadovi", která fungovala několik dní...

Reaguji tedy pouze ve vláknech, které jsou pro mne natolik významné, že už ty žvásty a lži nedokážu snést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty blaho, to musela byt soda. Uz mi ta snaha tady zacina davat smysl. Potulny fotograf by zaslouzil rozslapat objektivy, vetsiho vola aby clovek pohledal.

 

No soda - bývalý fotograf seděl náhodou u jiného, pár metrů vzdáleného, stolu. Spíše divné bylo, že po tom, co tady způsobil a jak se k Chronomagu zachoval, se u něj několik lidí posadilo a družně diskutovalo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vlakno je zbytecny. Kdokoli z moderatoru mel Tadovi vyseknout trvalyho banana uz davno, netreba hledat alibisticke zaminky. Tada proste na tohle forum nepatri, stejne jako sem nepatri potulnej fotograf. Tohle neni o nejakym hlasovani nebo vetsinovym nazoru, tohle je o smerovani fora a to maj mit v rukou moderatori.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vlakno je zbytecny. Kdokoli z moderatoru mel Tadovi vyseknout trvalyho banana uz davno, netreba hledat alibisticke zaminky. Tada proste na tohle forum nepatri, stejne jako sem nepatri potulnej fotograf. Tohle neni o nejakym hlasovani nebo vetsinovym nazoru, tohle je o smerovani fora a to maj mit v rukou moderatori.

 

Naprostej souhlas! Akorat to rozesira dalsi cleny. Soukrome srazy organizovane pres SMS-ky jsou toho dukazem.

Chjo...

 

Edit: pravopis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ták ták, už dost mám těch politicky korektních řečiček a nečinnosti. Já naopak jsem za takovéto vlákna rád. Aspoň i nováčci vidí, s kým jsou potíže a komu se vyhnout.

Myslím že příspěvek od Harryho by měl být tučným:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se právě vrátil ze srazu s úžasnými lidmi DÍKY BRNO!! (a to jsem samozřejmě vnímal jen konec stolu..) a čtu tohle. Ještě že mi dochází baterka v noťasu :worried_anim:

Řekl bych to takhle: každý z nás si má se skoro každým dalším hodiny co povídat. Neuvěřitelná kombinace lidí se společným blázněním do malých dokonalostí na zápěstí je super a v tomto rozsahu se zákonitě najdou i "nevětšínoví".

Není ale problém si v případě nepřekonatelného odporu sednout k jinému stolu, nebo zorganizovat sraz v neveřejném vlákně.

 

Fórum o tak velkém počtu členů, to prostě nikdy nebude úplný ideál, stejně jako neexistují definitivní hodinky. (a je to tak dobře) ;)

 

dobrou..

 

Edit po přečtení Harryho příspěvku

nejde o politickou korektnost, jde o to, zachovat fórum na úrovni a ne "dospět" k veřejnému praní špinavého prádla. Ban či sdělení názoru napřímo do očí bohatě stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tada s..e 90% lidi na foru, ale kdyz se s tim nekdo snazi zacit neco delat, tak se pohorsuji. Tak nevim co je vic pokrytecke. Mel dostat trvaly ban uz davno a byl by tady klid. Zatim se po nem chce jenom trocha slusnosti v tom, aby se psal na srazy jako vsichni ostatni, co je na tom spatneho? Diky tomu budou mit dalsi clenove moznost se rozhodnout zda se zucastni i kdyz tam bude, nebo jim to za to nestoji. Ze by do hospody nesmel nikde nevidim. I kdyz na Ostravske srazy nastesti nejezdi, s Bertovym opatrenim souhlasim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec nechápu, co řešíte. Zapomeňte na filosofický myšlenky. Věc se má tak, buď bude na srazy chodit tada a kibi (člověk, který fóru vyhrožoval právníky, když pominu osobní výhrůžky) nebo dvacet jiných členů.

To je důvod, proč to Bert otevřel. Nereaguje na SZ starých členů (Filipesi), ti chodí na pivo i tak.

Ono je to líto hlavně slušným novějším členům, jak jsou srazy slabé, nikoliv jen starým pákám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A říkáš to proto, že znáš oba (Berta i Tadu) a celkovou historii zde na chronomagu, nebo jen proto, že jsi další z těch "politicky korektních", kterým jde o "takzvanou spravedlnost pro všechny"? :huh:

 

TO Harry:

Já a "politicky korektní", no ty jsi veselá kopa.

Tadu osobně znám, Berta ne. Historii Chmagu znám IMHO dobře. Takže, moje maličkost tady veřejně prosazovala zabanování Kibiho, když mzrzačil fórum. Moje maličkost tady veřejně napsala, že je admin dle mého chudý duchem atd. atd. tzn., že svůj názor se říct nebojím. Tada měl IMHO dostat BAN, když tu prodával ten šunt. Tahle Bertova aktivita je dle mého volovina.

A na závěr už jen dvě věci, víc na toto téma komunikovat nehodlám:

1, Tada můj názor na něj zná ode mne.

2, Nenechám si "pobyt" tady zkazit ani jím, ani tebou, protože jsem tu opravdu kvůli hodinkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...