Přejít na obsah

Výzva Tadovi


Bert

Doporučené příspěvky

Vole nedramatizuj to. Proste se jen dusledne napise, kdyz pujde na sraz a nebude organozivat prepadovky s Kibim. Deku mu nikdo davat nebude, nechci dostat kulku zezadu do hlavy Posted Image

 

 

No neviem ci este niekto niekedy na nejaky zraz dorazi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Taky nevidim problem v tom, aby se Tada dopredu zapsal ... na srazy nechodim, to budte radi!, ale zrovna na tendle sraz, kdyz jsem videl ze Tada tam nebude, nebejt toho ze jsem musel odjet na tejden do varu, bych sel ... a pak tam tadu videt, tak bych byl pekne nasranej ...

 

Takze chtit po nem, aby dal dopredu vedet jestli vazne ano, ano nebo ne, ne, je podle me relevantni pozadavek ...

 

Krom toho navrhy, ze ho tam mame mlatit na tech srazech nebo co, snad ani nemyslite vazne ... copak ja mam zapotrebi jit na sraz a rikat nekomu do oci, ze je debil, pak ho vytahnout ven, serezat ho a pak se vratit zpatky a uzivat si jakoby nic prijemneho vecera?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nechápu co je divnýho na tom, chtít po někom upřímnou odpověď na otázku "kam jdeš zejtra, že bych šel jinam".

To, že tenhle požadavek není oboustranný, je jen důsledek hroší kůže pánů tady a kibiho.

 

Pavle O.K., tohle chápu, ale co dál, pokud nastane situace, že se nenahlásí, přijde, dostane ban, bude chodit dál...?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych chtel predejit tomu, ze jsme se na tomto dohodli my elitáři z Prahy. Upozornim na toto vlakno http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/18837-sraz-chronomagu-liberec-jablonec/page__st__760 kde je tato vyzva explicitne vyrcena také. Ten Tada je proste prirodni ukaz, kterej dokaze nasrat dost lidí Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové vy mě fakt bavíte. :-D Jste jak banda upištěných puberťaček. Jak to tady tak pročítám, tak ano, Tada se projevuje opravdu hojně. Ale obvykle říká svůj názor, nic víc. To, že Vy si to vztahujete na sebe, je Váš problém. Co se srazů týče, no tak neřekl výslovně, že se dostaví. Sáhněte si do svědomí, kolik z Vás se někdy dostavilo na sraz, aniž by byli nějak dopředu zapsáni na nějakém seznamu. A že se tam zjevil i někdo, kdo už se zde vyskytovat nesmí. No bože, máme snad svobodu pohybu. A že si k němu pár lidí sedlo a bavilo se s ním. To jen ukazuje, že Vaše teorie o tom, jak ho VŠICHNI nesnášíte, má docela díry. A že Tada 90% lidí tady s..e? Tak proč se ho 3/4 tady toho vlákna vlastně zastává. A že je ozbrojený? No tak je. Ozbrojený je legálně. To z něj nedělá zločince a vraha a vaše reakce, že nechcete dostat kulku do hlavy a kdesi cosi jsou myslím přinejmenším hoooodně přemrštěné. A co se týče spousty dalších poznámek, tak byste si měli také nejdřív zamést před vlastním prahem. Ono nic se neděje jen tak. Fakt jak malí kluci. Takové hysterky jako Vy musí být teda vážně slast mít doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co řešíte.

 

- ve virtuálním světe ( na fóru ) - BAN. Záleží jen a jen na moderátorech.

 

 

- ve reálným životě ( na srazu v hospodě ) - Uzavřená společnost, všechna místa u stolu ( v salónku ) jsou obsazena. Přeci taky, když je někde v podniku například svatba, tak si ke slavnostnímu stolu nesedne ometák z okolí s tím, že jde pivo. Od toho je tam například obsluha.

 

 

 

Ťečka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Taky nechápu co je divnýho na tom, chtít po někom upřímnou odpověď na otázku "kam jdeš zejtra, že bych šel jinam".

To, že tenhle požadavek není oboustranný, je jen důsledek hroší kůže pánů tady a kibiho.

 

hele bandi, tohle jsou diskuze a náměty o prdu - chronomag a vlastně všechna virtuální fóra o h...ě, jsou průřezem všech generací, který si zcela logicky nemohou rozumět - každej byl ve dvaceti rozumnej a v šedesáti je na tom eště líp :-) - ať si Tada žije svým životem, který má za sebou každý člověk se zastydlou pubertou a dál bych to neřešil - zabít je nemůžeme, odolní jedinci je dokáží tolerovat a méně odolní jedinci se schází na Mírově :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, já bych to už neřešil. Tada toto vlákno rozhodně čtě, po většinu doby, včera i dnes, je online a určitě "své" vlákno nepřehlédl. Pokud je soudný a má trochu hrdosti, tak už na žádný sraz Chronomagu nepříjde, třeba si svolá vlastní minisraz, kam si sezve své kamarády. Neříkám, že se neobjeví na fóru Chronomagu, ale i v tomto směru má Tada alternativu - spolupracuje prý úzce s kolegou fotografem na jeho konkurenčním fóru a, jak říkal, je to tam lepší a na vyšší úrovni (co do recenzí, atd.). Je jasné, že úvahy o dece a podobné, jsou nadsázka, jistě by to nikdo z místního gentlemanského spolku takto neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové vy mě fakt bavíte. :-D Jste jak banda upištěných puberťaček. Jak to tady tak pročítám, tak ano, Tada se projevuje opravdu hojně. Ale obvykle říká svůj názor, nic víc. To, že Vy si to vztahujete na sebe, je Váš problém. Co se srazů týče, no tak neřekl výslovně, že se dostaví. Sáhněte si do svědomí, kolik z Vás se někdy dostavilo na sraz, aniž by byli nějak dopředu zapsáni na nějakém seznamu. A že se tam zjevil i někdo, kdo už se zde vyskytovat nesmí. No bože, máme snad svobodu pohybu. A že si k němu pár lidí sedlo a bavilo se s ním. To jen ukazuje, že Vaše teorie o tom, jak ho VŠICHNI nesnášíte, má docela díry. A že Tada 90% lidí tady s..e? Tak proč se ho 3/4 tady toho vlákna vlastně zastává. A že je ozbrojený? No tak je. Ozbrojený je legálně. To z něj nedělá zločince a vraha a vaše reakce, že nechcete dostat kulku do hlavy a kdesi cosi jsou myslím přinejmenším hoooodně přemrštěné. A co se týče spousty dalších poznámek, tak byste si měli také nejdřív zamést před vlastním prahem. Ono nic se neděje jen tak. Fakt jak malí kluci. Takové hysterky jako Vy musí být teda vážně slast mít doma.

 

Myško, opravdu si velmi vážím Tvého názoru. Jsi mezi námi již opravdu dlouho, takže ony citlivé věci na chronomagu vnímáš s dostatečnou znalostí celé věci a historickým nadhledem. Jen tak dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové vy mě fakt bavíte. :-D Jste jak banda upištěných puberťaček. Jak to tady tak pročítám, tak ano, Tada se projevuje opravdu hojně. Ale obvykle říká svůj názor, nic víc. To, že Vy si to vztahujete na sebe, je Váš problém. Co se srazů týče, no tak neřekl výslovně, že se dostaví. Sáhněte si do svědomí, kolik z Vás se někdy dostavilo na sraz, aniž by byli nějak dopředu zapsáni na nějakém seznamu. A že se tam zjevil i někdo, kdo už se zde vyskytovat nesmí. No bože, máme snad svobodu pohybu. A že si k němu pár lidí sedlo a bavilo se s ním. To jen ukazuje, že Vaše teorie o tom, jak ho VŠICHNI nesnášíte, má docela díry. A že Tada 90% lidí tady s..e? Tak proč se ho 3/4 tady toho vlákna vlastně zastává. A že je ozbrojený? No tak je. Ozbrojený je legálně. To z něj nedělá zločince a vraha a vaše reakce, že nechcete dostat kulku do hlavy a kdesi cosi jsou myslím přinejmenším hoooodně přemrštěné. A co se týče spousty dalších poznámek, tak byste si měli také nejdřív zamést před vlastním prahem. Ono nic se neděje jen tak. Fakt jak malí kluci. Takové hysterky jako Vy musí být teda vážně slast mít doma.

 

Tenhle výlev měl demonstrovat Tvou schopnost být "tak lepší"?

nezadařilo se..prostě bez základních informací si tu skládačku nedáš dohromady.

m.j. nemám dojem, že se někdo v tomto vlákně zastává Tady. Řeší se řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak malé děti....já ji sice nevyužívám, ale někde by tu měla být funkce ignorování/nezobrazování příspěvků vybraných členů, ne ? A jak před léty říkal Vláďa Železný ve svém poledním pořadu na Nově: Pokud se vám to nelíbí, tak se na to nedívejte :smile_anim: Což hlavně platí pro ufňukánky Horheho a Harryho :wheelchair:

tadu ani potulného fotografa osobně neznám

 

Haha, nejdřif si to promysli, než něco napíšeš. Samozřejmě ho v ignorovanejch dávno mám. Chtěl jsem se taky jednou podívat do Prahy na sraz. Jelikož tadu osobně znám, a vim, že mi dokáže zhnusit každej sraz, tak jsem byl nadšen, že alespoň jednou v Praze nebude. Nakonec Praha neklapla kvůli srazu naší liberecké mikrobuňky, Ale dokážu si představit, jak bych byl nasranej, kdybych byl natěšenej, dal pětikilo za naftu, přijel do gatu a on tam seděl... To je celý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim, Mysko23,ale pokud nejsi nezamestnana postpubertalni psychoanalyticka, tak jsi od 20.srpna 2011 (kdy jsi se zaregistrovala) rozhodne nemohla analyzovat vsechna vlakna, kde ten zminovany nedostudovany pravnik zvladl kdeco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Tadu neznam a jak to tak čtu, asi žádná škoda.

 

Co je ale jistý, je to, že řečeno už bylo vše. Tada ví, na čem je a dál už je to jen vypouštění zbytečnejch emocí.

 

Konec hlášení.

 

Edit: nebo zbytečné vypouštění emocí, jak chcete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít doma postpubertální psychoanalytičku taky neni žádná výhra.

 

To není, zvlášť když má bohužel v tomhle případě pravdu :smile_anim: Tohle vlákno celý vypadá, jako když si holky vjedou do vlasů kvůli vypůjčenejm šminkám bez dovolení.

 

A Tada se předpokládám výborně baví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já nevím, znám ho jen z příspěvků, které podle mě nejsou zcela mimo mísu (vlákno o zbraních nečtu). Každopádně ale v reálném světě jsem členem několika zájmových společností, sdružujících lidi velmi různé a v každé mě někdo se.re. Ale že by se někde někomu něco za/při-kazovalo, to jsem teda nezažil. Bližší je mi to od W.Ch.: s Vaším názorem zásadně nesouhlasím, ale udělám všechno pro to, abyste ho mohl prezentovat (tak nějak, doslova nevím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...