Přejít na obsah

fermuello


Doporučené příspěvky

Tak jak se mi to tak přes noc rozleželo v hlavě, hodinky zpátky fakt posílat nebudu, hlavně proto, že bych nerad skončil jak bez peněz, tak bez hodinek. Mimochodem, jak fermuello psal, že tu imitaci fakt nepoznal a že je laik.. no, koukal jsem že tady prodával 10+ hodinek včetně Breitlingu. A pokud někdy držel v ruce pravýho aligátora/krokodýla, splíst si to neni možný.

Takže až budete nakupovat od fermuella, buďte si fakt jistý, že vám pošle to, za co jste zaplatili. Protože pak už bude bohužel dost pozdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fermuello - na tom remeni je predsa napisane ze je to Hirsch a je to vidiet aj na fotkach.. V originalnom baleni je samozrejme pravy exot /bez CITES certifikatu/.

 

Mozno keby si bleskovo nezavrel toto vlakno otvorene par dni pred predajom a pripadne otvoril "chlubici" vlakno ako sa na fore slusi, by si sa o nich nieco viac dozvedel. Inak proti polskemu sposobu obzivy nemam vobec nic, len si daj Profi status.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Kupoval som Omegy Bondovky. Maximalna spokojnost.

Perfektna komunikacia a ustretovost. Dokonca pridal aj nieco co nemusel, gumu naviac ;)

Aj ked som sa zo zdravotnych dôvodov nemohol zúčastniť prevzatia, hodinky ochotne predal mojej manželke.

 

Bolo mi velkou cťou fermuello a ešte raz ďakujem za skveký obchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Take se musim pridat s pochvalnym komentem - hodinky presne dle popisu a rychlost blesku. V patek v noci platba pres paypal, v sobotu dopoledne na poste a v utery v Praze. Diky a doporucuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...