Jump to content

Recommended Posts

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Neda mi aby som nepridal kladne hodnotenie, kupoval som od fermuella asi 5 hodiniek (aj vymany), vzdy rychle ustretove jednanie, rychla posta, ochota prist na pol cestu atd......dokonca som kupoval ho

Tak jak se mi to tak přes noc rozleželo v hlavě, hodinky zpátky fakt posílat nebudu, hlavně proto, že bych nerad skončil jak bez peněz, tak bez hodinek. Mimochodem, jak fermuello psal, že tu imitaci fakt nepoznal a že je laik.. no, koukal jsem že tady prodával 10+ hodinek včetně Breitlingu. A pokud někdy držel v ruce pravýho aligátora/krokodýla, splíst si to neni možný.

Takže až budete nakupovat od fermuella, buďte si fakt jistý, že vám pošle to, za co jste zaplatili. Protože pak už bude bohužel dost pozdě.

Fermuello - na tom remeni je predsa napisane ze je to Hirsch a je to vidiet aj na fotkach.. V originalnom baleni je samozrejme pravy exot /bez CITES certifikatu/.

Mozno keby si bleskovo nezavrel toto vlakno otvorene par dni pred predajom a pripadne otvoril "chlubici" vlakno ako sa na fore slusi, by si sa o nich nieco viac dozvedel. Inak proti polskemu sposobu obzivy nemam vobec nic, len si daj Profi status.

• 3 weeks later...

Koupil sem od fermuella Seiko Atlas. Skvělý obchod, blesková rychlost zaslání, perfektní komunikace. :clap:

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Kupoval som Omegy Bondovky. Maximalna spokojnost.

Perfektna komunikacia a ustretovost. Dokonca pridal aj nieco co nemusel, gumu naviac ;)

Aj ked som sa zo zdravotnych dôvodov nemohol zúčastniť prevzatia, hodinky ochotne predal mojej manželke.

Bolo mi velkou cťou fermuello a ešte raz ďakujem za skveký obchod.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Take se musim pridat s pochvalnym komentem - hodinky presne dle popisu a rychlost blesku. V patek v noci platba pres paypal, v sobotu dopoledne na poste a v utery v Praze. Diky a doporucuji.

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

Taky můžu doporučit. Kupoval jsem Tritony. Platba v neděli večer přes internet, ve středu jsem měl hodinky doma. Perfektní domluva a rychlý obchod. Stav odpovídal fotkám a popisu. Ještě jednou dík za obchod :)