Přejít na obsah

North of Denmark


tharvi

Doporučené příspěvky

Astroavia, Aeromatic, či ako sa volajú, všetko Nemecký design...prdnú tam japonský quartz a hotovo. Kto chce a stačí mu to, prečo nie. Prejdi si napr. pokec na WUS a pozri tam niektoré modely. Stále ešte o nich uvažuješ? :) Nikto od nich nečaká veľa, to je základ. A aby som nezabudol, niečo sa mi marí, že tu ich aj niekto mal....a áno, viď tu

 

edit: pridaný odkaz

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Astroavia, Aeromatic, či ako sa volajú, všetko Nemecký design...prdnú tam japonský quartz a hotovo. Kto chce a stačí mu to, prečo nie. Prejdi si napr. pokec na WUS a pozri tam niektoré modely. Stále ešte o nich uvažuješ? :) Nikto od nich nečaká veľa, to je základ. A aby som nezabudol, niečo sa mi marí, že tu ich aj niekto mal....a áno, viď tu

 

edit: pridaný odkaz

 

Asi máš pravdu, přemýšlím nad tím a prohlížím stránky ( masivnost Fortisů či Aviatorů - to je něco pro mě ), vodotěsnost slabá a cena se mě zdá, vzhledem k "věhlasu" značky ,vysoká ( za cca 5000 seženu lepší ). Díky za "nakopnutí", od toho tyhle stránky jsou ( nebo si to aspon myslím ), že mě tu slušně někdo vysvětlí, že se pletu.

Když to shrnu, na sekání dřeva je to drahej špás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred nedávnom sa tu objavil Black List od portálu Trusted watches. Zoznam podobných značiek. Nájdeš tam aj nami spomínané. Astroavia na mňa pôsobí ako taká zlátanina štýlu, aj keď nepopieram, niektoré modely ujdú, ide hlavne o cenu. No málo informácií, to North of Denmark zverejnil dokonca aj fotku zakladateľa :).

 

Jednoducho viac dôverujem značkám, ktoré už majú nejaký feedback, o ktorý sa už možno oprieť (viď napr. Prometheus na watchuseek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...