Přejít na obsah

OBRIS MORGAN


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 122
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník admira

Zajímavé, velice zajímavé, chvíli jsem se na toto téma prokousával internetem a moc z toho nejsem moudrej. Aby to nebyly nějaké jiné Ingersoll ...

 

jak to myslis, ta srovnani s Ingersollem?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník admira

Jako slepeninu všeho možného (US značka, D design, čínský kalibr rovná se Ingr).

 

US znacka to neni, jsou z Hong Kongu, kde to i vyrabeji. Je to novodoba znacka neodkazujici se na svou historii. Design je ovlivneny nemeckem, asi. Je to slepenina jako Ingersoll? Posud sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník admira

Na první pohled vypají hezky (inspirace je zřejmá), ale když se člověk podívá na funkce, je to už slabší (atrapa stopek, logaritmického pravítka).

 

Neni to atrapa stopek, ale kalendar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to atrapa stopek, ale kalendar.

 

Já vím, že je to ukazatel měsíce a roku (k čemu?), ale jistě není náhodou, jak nápadně připomínají stopky (stupnice měsíců dělená po půlkách měsíce, přesně jako hodinový sčítač na většině stopek; tlačítka, která by pro nastavování kalendáře byla mnohem logičtější zapuštěná).

Zajímalo by mě ale, co ukazuje ta centrální oranžová ručka, která vypadá jako centrální sčítač minut. Že by GMT? Jenom jestli. V popisu se o ní vůbec nezmiňujou, což mi přijde zvláštní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to atrapa stopek, ale kalendar.

 

Ahoj, neuraž se, ale podle čeho usuzuješ, že je to kalendář ? Nějak se mě to nezdá, myslím stále na stopky ( dělení na 12 a 24 to mě ke kalendáři nějak nejde )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník admira

Ahoj, neuraž se, ale podle čeho usuzuješ, že je to kalendář ? Nějak se mě to nezdá, myslím stále na stopky ( dělení na 12 a 24 to mě ke kalendáři nějak nejde )

 

Ktery model mas na mysli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník admira

Nějak se mě to nezdá, myslím stále na stopky ( dělení na 12 a 24 to mě ke kalendáři nějak nejde )

 

Features:

1. 3 Subdials: Year Counter, Month Counter, 24 hour display

2. Day-Date

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...