Přejít na obsah

Rolex "Yellow Submarine"


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nedávno jsem cosi od Street Glide kupoval a viděl jsem je na vlastní oči. Vypadá to hodně nápadně a dobře. Já bych to sice na ruku nedal,ale k těmto strojům musí mít člověk charisma a ksicht a ten Steet Glide na rozdíl odemne má takže RESPEKT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekne auto...pekne modre sako..biela vzorovana kosela..biele nohavice a pekne topanky...tieto rolady k tomu a niet co dodat...a samozrejme satka okolo krku do kosele viete co myslim.....su to mrte hodinky...urcite by som take chcel...aj ked v nasich koncinach by mi tazko niekto uveril ze ich mam prave... :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že není správný, dávat na Chronomag linky jako je ten na Chrono24 výš, kde je uvedeno jméno člena a jeho adresa. Kdo chce a hledá, může si to najít a není třeba to tady ventilovat. Kdo chce svoji identitu na fóru odhalovat, ať to udělá sám, je neslušný to dělat za někoho jinýho.

Osobně bych do inzerátu na Chrono24 jako fyzická osoba soukromý prodejce celou adresu neuváděl, to je zase jiná věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s tebou Viktore, jenže lidé v česku maji velkou zálibu ve vyhledávání, šťourání, zjišťování.... a bohužel se dnes nevyplácí být fér a moc upřímnej v tomto internetovém světě. Z pozice kupujícího bych si řekl ok, nemá co skrývat ,dal svou adresu transparentně ovšem pro spousty z.......ů je to nabídka ke kriminálním praktikám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....:-))))))šťourání zjišťování a následné se samoužírání většinou těm dotyčným zabere tolik času,sil a nervového vypětí, že jim pak uniká realita vlastního života :.-))))))))

 

to M3.... : to jistě ne,když Tě to tolik zajímá,tak jsem za ně dal "padesát" a cvičeného poníka se žlutýma zubama k tomu :-)))) D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....:-))))))šťourání zjišťování a následné se samoužírání většinou těm dotyčným zabere tolik času,sil a nervového vypětí, že jim pak uniká realita vlastního života :.-))))))))

 

to M3.... : to jistě ne,když Tě to tolik zajímá,tak jsem za ně dal "padesát" a cvičeného poníka se žlutýma zubama k tomu :-)))) D.

 

To jsi mě špatně pochopil , je mi úplně vuřt co jsi za ně dal...je to jen a jen Tvá věc :) klidně si ze zbývajicích poníků udělej klobásy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....:-))))))šťourání zjišťování a následné se samoužírání většinou těm dotyčným zabere tolik času,sil a nervového vypětí, že jim pak uniká realita vlastního života :.-))))))))

 

ano ano je to tak. omlouvám se opožděnou odpověď ale unikla mi realita jak jsem hledal a šťoural a zjišťoval.

 

je tady někde vlákno "co se kde prodává" a běžně se tam dávají odkazy na prodeje hodinek a mě nenapadlo že když se koukám na chrono24 že sen nesmím napsat a dát odkaz. jistě že jsem několik dnů pátral jestli dotyčný náhodou hodinky neprodává a prolezl jsem všechny prodejní weby až jsem ho našel a slavnostně zveřejnil. vůbec to nebylo tak že prostě koukám po hodinkách a narazil jsen na ně.

 

někomu tady realita uniká opravdu a nejsem si jistej že jsem to já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...