Přejít na obsah

Knespl & Majzlík


Doporučené příspěvky

  • po 5 týdnech...

Nevim, jestli by nebylo vhodnejsi zalozit vlakno pro recenzi, ale dam to zatim sem.

 

Dekuji mnohokrat Atelieru Knespl a Majzlik za perfektni praci na hodinkach meho otce (Ebel), probehl kompletni servis trojku (ktery to potreboval jako prase drbani) a prelesteni pouzdra i tahu. Vse k naproste spokojenosti zakaznika, mohu proto jen doporucit.

 

:smile_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přispěju s troškou do mlýna. Poštelování přesnosti mých nových Marathon GSAR při první návštěvě proběhlo na počkání v lehkém tempu a jako pozornost podniku. Dělaly +20 a teď dělají -3 ;)

Tak dlouho se člověk odhodlává do Psár, až stačí jen do Střešovic.

Takže díky a mnoho dalších spokojených zákazníků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tohle vlákno jsem také zcela bohorovně přehlédl. S mechanem jsem měl již jednou co do činění k mé naprosté spokojenosti, přijel za mnou dokonce domů / je to kousek od Psár / a tak se také přidávám k přání úspěchu a tím i naší spokojenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tohle vlákno taky neviděl, až dnes. To neni poprvé, co se mi něco podobného stalo. Asi něktrá vlákna "zobraz nové příspěvky" ignoruje.. nebo nevím.

 

Každopádně klukům taky fandím!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Jsme moc rádi, že nám posíláte na opravu svoje hodinky. Chtěl bych jen poprosit, přikládejte k nim papír, kde napíšete jméno (případně přezdívku), telefon, email a hlavně co hodinkám je nebo co si s nimi přejete udělat. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak to je skandal... nechapem ako mohlo takto zasadne vlakno tak dlho unikat mojej pozornosti.

 

Prezrel som krabicu s hodinkami a zistil ze tam mam pokial ide o opravy par restov.....urcite sa pridem do tohoto noveho(pre mna) podniku coskoro podivat :D

 

... pri tej prilezitosti som si spomenul este na jeden hodne stary rest u pana Mechana, schvalne ci si spomenie? (napoviem: Edox-Skydiver)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...