Přejít na obsah

Knespl & Majzlík


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Dneska jsem se stavoval u Knespla & Majzlíka s pár maličkostmi - výměna tahu na 2 hodinkách a čištění jedněch hodinek - a pánové mě příjemně překvapili svoji ochotou a vstřícností. Čištění hodinek mi bylo rozmluveno, že to za to zatím nestojí a úplně postačí, když si s tím pohraju doma pod mýdlovou vodou, a tahy byly vyměněny během chvilky a zdarma. Až se někdy s podobnym přístupem setkám v autoservise, tedy až mi bude kupříkladu řečeno, že ty rozvody za výměnu ještě nestojí a prasklou žárovku že mi vyměnili zadarmo, upadnu do mdlob. S hodinářema Knespl & Majzlík jsem zkrátka učinil veskrze dobrou zkušenost a příště se pokusím udělat pánům lepší kšeft. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Dobrý den pánové, mohl bych se zeptat jestli byste mi mohli odservisovat 3 roky staré EBEL Classic hexagon GMT. Hodinky se mi začali zpožďovat o více jak 15s za den (původní hodnota byla 8s). Takže si myslím že nastal čas jim dát nějakou lázeňskou kůru. Bylo mi by možné je i nachronometrovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Došlo mi, že svoji chválu trousím po kouskách jinde, ale nenapsal jsem to sem: Pánové mi za poslední 2 roky poopravovali a poseřizovali 3 vintážní kousky:

Mechaniky Doxa, cca 50 let staré, čištění a mazání, výměna pákového můstku, nové sklíčko, teď dělají +4s / den!

Mechaniky Eterna, cca 40 let staré, čištění, mazání, nové hnací pero.

Automaty Omega Seamaster, přes 60 let staré, čištění a mazání samozřejmě, nové futro rotoru a ještě cosi, nové originál sklíčko, když jsem si ho dodrbal, tak ještě leštění, nová lumi na ručkách, šlapou jako zamlada.

 

Vždy perfektní práce, perfektní domluva, vstřícnost, příjemné jednání a příjemné ceny. Nevím, co bych si bez nich počal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád se přidám k pochvalným komentářům.

Měl jsem u pánů hodinářů na celkovou opravu ,jako dárek pro mého otce,  staré Chronographe Swiss, výsledek vynikající ve všech směrech,  včetně perfektní renovace zlatého pouzdra.

Pánové, moc děkuji .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, ještě jednou děkuji za opravu a renovaci hodinek SEIKO 5 Sportsmatic Deluxe 7619-9010. Byl jsem překvapený jak vstřícným přístupem, tak perfektní odvedenou prací. Určitě to nebude moje poslední návštěva a na další se předem moc těším :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Zdravím.

Chtěl bych se zeptat, za jak dlouho a za kolik byste udělali seštelování přesnosti strojku ETA 2824-2 v hodinkách Victorinox Alpnach mechanical + zkouška WR 100m? Hodinky jsou cca. půl roku staré a zatím dělají něco přes +10 sekund denně. Plánuju se u Vás zadtavit o dovolené, protože tady na jihu jsem žadného spolehlivého hodináře nenašel. Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak Vám, pánové, mockrát děkuji za perfektní seřízení mých Victorinox Alpnach Mechanical. Před tím dělali standartně +10s za den, teď jsou hluboko pod pěti. Odhaduju, že tak max. do +3s za den,tak že velký rozdíl.

Bylo to rychlé, i s tlakovkou za dobrou cenu a přístup perfektní.

Tak že ještě jednou díky. Určitě jsem u Vás nebyl naposledy.

Vojta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...