Přejít na obsah

Omega Seamaster


Doporučené příspěvky

Krasný večer, zakoupil jsem své drahé polovičce Omega Seamaster quartz v černém provedení průměr 38. Nevěřil jsem vlastním očím jak ji to dojalo. Při koupi jsem si tímto modelem pro ženu nebyl vůbec jistý a dlouho jsem rozmýšlel nad automaty. Prodavač mě ,ale poradil,že žena toto neocení a tak jsem (ne,že bych chtěl šetřit na někom koho mám rád),sáhl po tomto modelu. Radost fakt velká...doporučuji

post-1142-081163600 1319061202.jpg

post-1142-063800200 1319061216.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace, fakt paráda! Mohl bys dát prosím případně fotku hodinek na ruce drahé polovičky? Případně jaký má obvod zápěstí :-) Já pořád váhám mezi mid-size a dámskou verzí pro přítelkyni a chci to jako překvapení, takže jí nemůžu vzít do krámu to vyzkoušet. Navíc tu dámskou verzi moc skladem nikde nevedou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace, fakt paráda! Mohl bys dát prosím případně fotku hodinek na ruce drahé polovičky? Případně jaký má obvod zápěstí :-) Já pořád váhám mezi mid-size a dámskou verzí pro přítelkyni a chci to jako překvapení, takže jí nemůžu vzít do krámu to vyzkoušet. Navíc tu dámskou verzi moc skladem nikde nevedou...

 

Jednoznačne mid-size a hlavne pre mladšie ročníky. Dámsku veľkosť len pre dámu v rokoch. Viem to podľa toho, že aj moja mama uprednostňuje malilinké hodinky, ale manželka znesie aj full size.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje přítulka by mi ještě vynadala, že za ní takhle vyhazuju prachy, některé ženy to vzkutku neocení a tak si koupim hodinky za nás za oba :whistle:

 

gratulace a ještě ty si kup bondovky a budete sladěný...

 

Checht, miluji skromné ženy (protože pak může člověk více utrácet za sebe.chi.),jinak,sháním je jak blázen,chtěl bych tu poslední limitku 007 (je také černá) bohužel již je nemají skladem....tak budou muset být z druhé ruky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace, fakt paráda! Mohl bys dát prosím případně fotku hodinek na ruce drahé polovičky? Případně jaký má obvod zápěstí :-) Já pořád váhám mezi mid-size a dámskou verzí pro přítelkyni a chci to jako překvapení, takže jí nemůžu vzít do krámu to vyzkoušet. Navíc tu dámskou verzi moc skladem nikde nevedou...

 

Ahoj,obvod zápěstí má paní 16 cm. Dámskou verzi mají 100% u Dušáka v Praze.Doporučuji však určo mide size,větší hodinky na dámské ruce jsou pro mě prostě cool. Hned jak to bude možné fotím a dávám ji sem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,obvod zápěstí má paní 16 cm. Dámskou verzi mají 100% u Dušáka v Praze.Doporučuji však určo mide size,větší hodinky na dámské ruce jsou pro mě prostě cool. Hned jak to bude možné fotím a dávám ji sem.

 

A tady jsou

post-1142-013974400 1319142181.jpg

post-1142-079552300 1319142207.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,obvod zápěstí má paní 16 cm. Dámskou verzi mají 100% u Dušáka v Praze.Doporučuji však určo mide size,větší hodinky na dámské ruce jsou pro mě prostě cool. Hned jak to bude možné fotím a dávám ji sem.

 

Děkuju za fotky. Jdu do mid-size :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nad to,když člověk může udělat někomu radost hodinkami,myslím,že je to větší potěšení,než si koupit hodinky sám sobě.

Rozhodně moc pěkné "obyčejné kvarcky" :smile_anim:

 

Naprosto souhlasím, je to skvělí pocit udělat někomu radost..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělý, skvělý, skvělý! Jen poupravím Tvůj popis. Omega Seamaster "Bond series" rozhodně nejsou obyčejné kvartzky, jsou to krásné, neobyčejné hodinky s příběhem v rodokmenu.

 

Je to tak,děkuji za opravu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...