Přejít na obsah

Analogo digitální hodinky


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

a ještě jedna varianta Tissotu-

post-1110-1221377914.jpg

 

 

mimochodem...tyhle Tissoty(všechny variace Two Timerů) jsou tak hnusný,až jsou krásný.Do těch půjdu,jen se zjeví někdo,kdo nebude prodávat jen do USA(a musím to nějak zaonačit doma...baba mne začala vydírat,že jestli si teď koupím nějaké hodinky,že pořídí domů kočku...... :grrr: :mad: ).....

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě jedna varianta Tissotu-

post-1110-1221377914.jpg

mimochodem...tyhle Tissoty(všechny variace Two Timerů) jsou tak hnusný,až jsou krásný.Do těch půjdu,jen se zjeví někdo,kdo nebude prodávat jen do USA(a musím to nějak zaonačit doma...baba mne začala vydírat,že jestli si teď koupím nějaké hodinky,že pořídí domů kočku...... :grrr: :mad: ).....

 

Hele, ty Two Timer z mého linku posílá do ČR za necelých 8 EUR, pokud dobře vidím.

Takže hodinky i s poštovným by tě stály cca. 20 - 25 EUR.

To jde, ne?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ty Two Timer z mého linku posílá do ČR za necelých 8 EUR, pokud dobře vidím.

Takže hodinky i s poštovným by tě stály cca. 20 - 25 EUR.

To jde, ne?

 

 

Jo...já na to koukal....však už jsem to doma opatrně nadhodil....nejde o fufníky,v tomhle případě...baba chce domů kočku(už máme papouška,jednonohýho...a psa. Sprostě mne vydírá...a jde jí to.....:lol2:

Jsem slíbil,že budu chvilku hodnej a nebudu kupovat hodinky a nějak mi to nende......chjo.....ale,co budu vypisovat,však to sami znáte,ne?! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě jedna varianta Tissotu-

post-1110-1221377914.jpg

mimochodem...tyhle Tissoty(všechny variace Two Timerů) jsou tak hnusný,až jsou krásný.Do těch půjdu,jen se zjeví někdo,kdo nebude prodávat jen do USA(a musím to nějak zaonačit doma...baba mne začala vydírat,že jestli si teď koupím nějaké hodinky,že pořídí domů kočku...... :grrr: :mad: ).....

 

Tak si kup hodinky a kočku vezmi z útulku... je jich jako sraček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...