Přejít na obsah

Analogo digitální hodinky


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hexa Graph jako základ tohoto povedeného klonu vyráběný na přelomu 80. a 90. let. Jinak vše už napsal t2.

 

tohle jsem objevil na WUS fóru....ale co je to za model Casií,to netuším(možná 9000?)-

post-1110-1223315184.jpg

Upraveno uživatelem casiotron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tuto neni žádnej typ od Casio, je to jen hříčka ňákýho počítačovýho vtipálka. Plášť je asi od nějakých ručkových, celej "face" je z Casio Hexa Graph a ty ručky jsou dodělaný taky odjinud.

 

 

už to tu chlapi psali......já bych neřekl vtipálka,spíše bych to bral jako návrh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsme se o kousek vejš bavili o těch "reklamních" a Armitronech....tak...ehm...jsem našel tohle.....

Pravděpodobně velmi oblíbený look let 80-90tých....co pamatuju,tak za "totáče",ke konci......se podobné hodinky hodně objevovaly na packách lidí....a mne celkem uchvacovaly svými rozměry.

 

Aeroshell Pilots watch-

post-1110-1223461658.jpg

 

Jo, to byly časi... stačilo mít takovýhle hodinky, bundu bomber a nebo něco jako Parka a byl jsi "in" :) Dneska aby si utratil horentní prachy za 911 a stejně tě někdo trumfne Lambem :D :D :D

 

Měl jsem stejné, jen pod jinou značkou.... a byl jsem na ně patřičně hrdý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nike dělá pěkné a i vcelku žádané digitálky a někdo si na hodinky stejné značky,jako nosí oblečení potrpí...

 

pro takové dělá třeba firma Adidas....

 

ADIDAS ADP1039-

post-1110-1223796175.jpg

 

nebo :

 

ADIDAS ADP 1056 330ft-

 

post-1110-1223796278.jpg

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...