Přejít na obsah

Analogo digitální hodinky


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je presne ono.

Toto mam stale nejradeji jak vidno zde...(i kdyz aktualne jiz vse v provedeni silver)...dodam aktualizovane -probiha vymena batt...

A stalo by za to tem tvym poskytnout ocistu -minimalne tah...

 

edit: edit

Upraveno uživatelem akai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky kolikrat nemuzu vydrzet, ale...

Nejdrive zevrubne prohlizim lupou a kolikrat se bojim na ne jen sahnout  -dle stavu a destinace odkud dorazi se obavy jen zvysuji...

Treba Indii atp. + mista kde se povazuje jen jedna ruka za cistou mam vubec nejradeji...))

Pokud bych je mnel s nejake takoveto destinace asi bych tak odvazny jako ty nebyl a mou ruku jen tak nenavstivily.

Beru to tak, ze ten co to vystavil/poslal asi bude na nejake urovni, ale jsou to hodinky XX let stare a co se s nima delo  se nevi...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvalabohu ebay na nakup nepouzivam,takze spominane destinacie su mimo mna.Bol som aj na vojne a vo velkom zapadakove.Obcas si kupim v stanku aj hot dog a platim peniazmi(papierove aj mince) a aj mi vydavaju...Tym som chcel povedat,ze aj bez hodiniek z Indie mam okolo seba dost zdrojov a tych par minut co ich mam na ruke pri foteni pred ocistenim mi uz fakt nemoze ublizit.No ale ako pises.Ak by som kupil napriklad potapky z Indie a predstavil si,ze sa macali v Gange,tak tie by som asi aj prevaril vo vriacej vode :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som si isty,ze nie,lebo vacsinou(az na par vynimiek z bazosa) ich mam z povodnych zdrojov.Kedze to mam na skok k nasim zapadnym susedom a ked mi pani vo veku mojej mamy vytiahne zo suflika 5ks hodiniek s tym,ze nevie ci idu a ze tam lezia roky,tak som si isty,ze ich tyzden predtym nevydrazila na ebay a urcite by neboli za taku cenu,za aku sa k nim dostanem. :) .No ale skorej som chcel tym mojim prispevkom povedat,ze som dost imunny a ze hociaka pliaga sa k vam moze dostat aj inym sposobom,ako nevycistenymi hodinkami a s moznymi vecami co tu pliaku prenasaju,sa stretavame denne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Chilliluk

Je pravda, že v jakým stavu mi kolikrát hodinky přišly (tím myslím špinavý), to člověku zůstával až rozum stát, jak to někdo mohl takto poslat...

Zajímavý je, že se mi zdá, že zrovna právě z těch pochybných zemí se dají za dobrou cenu sehnat zajímavý hodinky (třeba i jen kvůli dílům)...jako by existovalo určitý procento lidí, kteří prostě nepřihazují, když vidí, že je to např. z té Indie atd...tak se pak cena nevyšplhá kolikrát moc vysoko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj s tou Indii, Pakistanem atp. to vidim stejne jako ty...

 

A pridam jedny sem patrici U010_ebook.pdf A-D dorazivsi v hromadne... Ani sem nepredpokladal, ze bych je vydrazil. Byl u nich celkem nicnerikajici popis + spatne foto...

Je zajimave jak se LCD objevuje a "zanika" -pekne videt zde ... Citizen Marinaut World Time Chronograph U010 Stealth Display

-prave tyto uz mam a proto jsem ze "sportu" prihodil a vony mne zustaly (jedinemu prihazujicimu) za tech $24...

 

post-46138-0-33746200-1566053915_thumb.pngpost-46138-0-09697800-1566053768_thumb.jpgpost-46138-0-44651600-1566053406_thumb.jpgpost-46138-0-84366600-1566053465_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...