Přejít na obsah

Analogo digitální hodinky


Gilius

Doporučené příspěvky

Ty Walthamy

 

post-1110-1217874783.jpg

 

jak jsi zde daval jsou fakt pekny! Ty Zenithy vedle by se mi taky libily. Jeden cas jsem uvazoval o tom, ze bych koupil nejaky omegy v quartzu analog-digital, ale bud byly moc drahy, nebo jsem si rikal, ze to je k nicemu, ale myslim, ze nekdy na ne rada dojde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No...Omegy......jak tyhle,tak i digi....cena je příšerná.To samé i Hujerky......800 éček jen to lupne. Některá Seika jsou taky masakr(Bondovky hlavně)......jó,není to žádná sranda.Pomalu se smiřuju(ale jen těžce),že holt nemůžu mít všechno,co bych chtěl :( Ono je totiž vůbec problém některé z kousků sehnat,i když jeden má ty fufníky....

 

 

4Quasar007 - Tyhle Citizeny jsou nové......jsou fajn,líbí se mi,ale více mne berou vintážní kousky.

 

 

A vůbec tyhle hodinky můžu,nemusí být ani světoznámých značek.Teď jsem vyhrál na aukru tyto(stačilo dát baterku a fungují.....a jsou z přelomu 80/90 let):

 

post-1110-1218307016.jpg

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Walthamy

 

jak jsi zde daval jsou fakt pekny! Ty Zenithy vedle by se mi taky libily. Jeden cas jsem uvazoval o tom, ze bych koupil nejaky omegy v quartzu analog-digital, ale bud byly moc drahy, nebo jsem si rikal, ze to je k nicemu, ale myslim, ze nekdy na ne rada dojde ;)

 

Ty mi padly do oka hned, presne ten styl, co bych potreboval dvakrat za mesic, ale nechce se mi kvuli tomu kupovat dalsi hodinky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Walthamy

 

post-1110-1217874783.jpg

 

jak jsi zde daval jsou fakt pekny! Ty Zenithy vedle by se mi taky libily. Jeden cas jsem uvazoval o tom, ze bych koupil nejaky omegy v quartzu analog-digital, ale bud byly moc drahy, nebo jsem si rikal, ze to je k nicemu, ale myslim, ze nekdy na ne rada dojde ;)

 

Ty Walthamy se draží na ebay za (zatím) 510 dolarů a aukce ještě neskončila a vyhrazené ceny nebylo dosaženo. Docela pálka.

http://cgi.ebay.com/Elgin-Automatic-Chrono...1QQcmdZViewItem

 

Akorát to není Waltham, ale Elgin :D Jinak jsou stejné.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tada jo!!! ale libi se mi jenom mit ty nadbytečny penizky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podobne Casio - s databankou a displej dole - mam v supliku, bez baterky, bez gumovyho reminku a trochu vycvochtana dirka pro stezejku... :)

byvaly skvely... :)

 

Tak pokud bývaly...tak šupšup...oživit.....zaslouží si to..... ;) :thumbsup_anim:

 

A vyfoť je,prosím.....

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...