Přejít na obsah

Magrette regattare 2011 na bílém kaučuku


Doporučené příspěvky

Mám nový přírůstek, všeobecně známé Magrette regattare 2011, nové, poslané z N.Z., origo k hodinkám černá výborná kůže, tlustá, ale bezvadně poddajná, černá guma. Vyměnil jsem černou gumu za bílý kaučuk (www.uhrenarmband-versand.de), došlo k výměně a úpravě spony, aby zůstala na řemenu origo s logem.

 

Miyota šlape, měl jsem trochu strach po zhlédnutí předchozích příspěvků na toto téma, ale prozatím vše na výbornou. Odchylky času jsem zatím nesledoval.

 

Jsem spokojen, za rozumný peníz kvalitně zpracované potápky, doufám, že budou šlapat.

post-7599-037590000 1319280462.jpg

post-7599-069789100 1319280500.jpg

post-7599-083396600 1319280513.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechtel jsi to all black? :smile_anim:

 

Nechtěl, díky bílé barvě na několika místech na cifru mi bílej kaučuk přijde OK, černej mám koženej řemen a vzhledem k tomu, že toto budou hodinky na loď a jiné blbiny, tak kaučuk je ideální, origo kůže je sice taky waterproof, ale neschne moc rychle a rychleji by se odrbala. Takto se mi to líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Moc krásný hodinky, ale s tím bílým řemenem nevím. Já bych si ho dokázal představit tak na střídačku k černému, ale jako hlavní bych ho nenosil.

Nejdůležitější je, že samotné hodinky jsou povedený, jednoduchý, přehledný, originální atd. atd.

 

Edit: Jak je prosím Tvá miyota přesná, díky.

Upraveno uživatelem Tomak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že někomu se řemen líbí, někomu ne....tak jako vždy, každý má svůj pohled na věc.

Můj názor: Nejlépe vypadají na origo černé kůži, pasuje to k retro vzhledu pouzdra, nicméně vzhledem k současnému pojetí fontu číslic a použití bílé barvy na ciferníku v názvu výrobce a na některých číslicích se myslím bílý kaučuk k hodinkám hodí, dělá je modernější a mě osobně to takto vyhovuje.

Navíc jsou takto ještě o trochu originálnější....i přesto že není potřeba je nějak odlišovat, v ČR jich je jen pár kusů :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej nápad s tou bílou gumou. Pokud na to má člověk pod pasem dostatečnou "výbavu", tak na jachtu, na pláž nebo do plážovýho báru (skoro) ideál. ;)

 

myslýš výbavu jako třeba kožená tanga???:D

...jinak jsem si vzpoměl na vtip:

říká bílej cikánovi, hele, jak je možný, že máš tak krásně hnědý dítě, taková krásná barva....to moje je úplně vybledlý. Cikán nato..to je jasný, máš ho 25 cm dlouhýho? .....NE!!! Máš ho 6cm v průměru?..... NE!!!....no vidíš, tak ti tám šlo světlo!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...