Přejít na obsah

Casio Pro Trek


Kristian.nov

Doporučené příspěvky

Tak ty prt-40 jsem měl skoro 10 let, ale pásek je původně z bm-610, které jsem měl předtím a moc mi vyhovoval ten materiál, takže i trochu z nostalgie tam zůstával. Jinak taky bych býval koupil něco trochu jiného, ale tyhle 1300 se minulý týden objevily na Aukru za více než zajímavou cenu, tak to byla nakonec taková rychlá akce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě jste už zaregistrovali tento model: CASIO PRO TREK PRW-2600Y-1JF

viz.

 

Ještě spodní plastík v černé, lepší dostupnost a cena a byly by dokonalé....

post-5779-0-18308400-1407913529_thumb.jpg

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Rád bych se zeptal, zda u ProTreků, konkrétně PRW-2000, které mají "pouze" 100M WR, lze používat tlačítka při plavání, max. potápění se šnorchlem. Nejsem si v tomhle moc jistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rady. Právě jsem se stal majitelem oněch PRW-2000 (děkuji členovi synek). Šlo mi konkrétně o používání stopek nebo timeru ve vodě (zapnutí/vypnutí/nulování). Raději to tedy nebudu zkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tu tabulku. Mam jeste jeden dotaz. Lze u prw2000 nastavit hodinovy signal v jinou nez celou hodinu (00)? Onehdy jsem nekde na webu cetl, ze u Protreku lze nastavit ten signal kazdou xtou minutu, ale u mych prw2000 to v navodu neni zminene a primo v tom nastaveni tlacitko ADJUST "nefunguje".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Ahojte premyslam nad kupou Casio PRW -1A WAVE CEPTOR PROTREK     ,PRG 240-8  CASIO PROTREK TOUCH SOLAR

mate skusenosti s tymito modelmi ktore  by ste  mi odporucili a preco.Hodinky  chcem pouzivat na sportovanie a plavanie aj nosenie v  teplej vode,  na pravidelne nosenie potrebujem hodinky  co vydrzia aj tvrdsie podmienky  pouzivania ide mi aj o dobru citalenost na slnku .Skratke  vyhody aj nevyhody  tychto modelov.

Dakujem z aodpoved.

   
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ahojte premyslam nad kupou Casio PRW -1A WAVE CEPTOR PROTREK     ,PRG 240-8  CASIO PROTREK TOUCH SOLAR

mate skusenosti s tymito modelmi ktore  by ste  mi odporucili a preco.Hodinky  chcem pouzivat na sportovanie a plavanie aj nosenie v  teplej vode,  na pravidelne nosenie potrebujem hodinky  co vydrzia aj tvrdsie podmienky  pouzivania ide mi aj o dobru citalenost na slnku .Skratke  vyhody aj nevyhody  tychto modelov.

Dakujem z aodpoved.

   

Dej to raději do-Poraďte s koupí/výběrem.Tam chodí více kluků a určitě Ti poradí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tady je jedna starší tabulka vodotěsností Casio hodinek. Mám jí myslím taky někde tady z Chronomagu. :-)

 

attachicon.gifStupne-vodotesnosti-hodinek.jpg

 

Mam PRO_TREKy s hloubkomerem, ktere maji paradoxne jen 100m WR, takže na šnorchlovani. V Indonesii na Bunakenu jsem se dal do reci s Anglanem, ktery je mel taky na ruce a povidal mi, ze se s nima normalne potapel s bombou..No a hodinky mu opravdu namerily 18m, ve kterych skutecne byl a vydrzely to bez uhony :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casio PRT-10 jsou z roku 1996 a W-930 z roku 1994. Ty PRT-10 mají z vyšších funkcí jen teploměr a fáze měsíce, naproti tomu W-930 vychází z původních BM-100WJ, které mají výškoměr a barometr a jsou čímdáltím vzácnější. Před pár lety byly oboje téměř bezcenné (myslím BM-100WJ a PRT-10), ale ceny jdou pořád nahoru. Obzvlášť u NOS. Ty W-930 jsem nikdy prodat neviděl, ale můj odhad je, že v současnosti by byly vzácnější než PRT-10. Záleží taky, kolik za ně chtějí. Aby to nebylo nad současnou sběratelskou cenou...

 

 

Zdravím. Může mi někdo poradit jestli mám koupit Casia PRT-10 modul 1461 a Casia W-930 modul 1088 v NOS stavu. Jak mohou být staré a hodnotné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

CASIO BM-100WJ som kúpil v roku 1990 a dodnes ich mám .

 

img201plp.jpg

 

 

 

 

Taky jsem je chvíli měl, podařilo se mi je koupit úplně nové ještě před pár lety. Mají velice dobrý modul, např. to, že mají odpočítávací stopky společně s hloubkoměrem, výškoměrem...to neměly ani mnohem novější Casia z řady Protrek, které byly dlouho o odpočítávací stopky nesmyslně ochuzeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...