Přejít na obsah

Casio Pro Trek


Kristian.nov

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

Vůbec mě to nějak nepřekvapuje, v dnešní době se už neopravuje, ale vyměňují se co nejvěší součásti - jako např. to celé pouzdro. Spíš jsem se divil, že jsi doufal, že si vyměníš jen lunetu - dost bych se divil, kdyby něco takového bylo možné.

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

V návodech se jasně píše, že se hodinky nemají vystavovat mrazu, tekutým krystalům a baterii, případně akumulátoru, nízké teploty vůbec nesvědčí. Po zahřátí to bude opět v pořádku.

to všeobecně ano, ale jsou modely géček a protreků, které mají deklarováno, že snesou -10, displej i akku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je pravda, ten flek bude vlhkost. Ale podle mě, když si necháš udělat zkoušku WR, tak stejně hodinky projdou. Bude to kondenzovaná vzdušná vlhkost a je mi otázkou, proč se to někdy projevuje až po delším čase, přestože do hodinek nikdo nelezl.

 

 

Pouzivam je stejnym zpusobem uz 4 roky. Tohle se mi projevuje teprve tyden. Ale mas pravdu, po zahrati to zmizi. Myslel jsem, ze je to vlhkost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevim. Já tuto dělávám tak, že hodinky otevřu a necham na ně svítit nějakej čas lampičku a když se zahřejou (většina vlhkosti se odpaří - ale nikdy ne úplně všechno), tak je zavřu. Když pak projdou WR zkouškou, tak je to pak většinou OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Už po nich chvilku pokukuju. Dnes jsem to psychicky nevydržel a musel je zkusit na ruku. A můžu říct jen jedno. Boží!! Jsou fakt super.

Velikost akorát, lehoučké, relativně "našláplé"..

Dost vážně nad nimi uvažuju. Nemáte je náhodou někdo doma zavřené v šuplíku a pokud ano, nechcete se je za směšnou cenu zbavit?  :whistling:  

Edit: Jde o PRW 3000 - 2B

post-39848-0-54193700-1493735020_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jiří_99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...