Přejít na obsah

chybí lumi bod


Doporučené příspěvky

Ahoj všichni! Protože jsem potratil lumi index z lunety, tak bych jej rád nahradil pokud možno co nejpodobnějším. Měl byste někdo tip na šikovného jedince (Praha a okolí), který by byl schopen takové opravy? Foto s chybějícím lumi bodem je uměle nasvícené, tak vypadá divně... Předem všem děkuju za tipy a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Kolko stoji taky bod, ak to nie je tajne?

 

snad nbude vadit, když překopíruji část komunikace ohledně zmíněného bodu:

 

 

K lumi bodu. O tom mi Láďa říkal, sháněl jsem vhodný díl. Nikdo z našich dodavatelů v Evropě ho nemá. Jediný díl který dokáži sehnat je od Ofrei z USA za 24 USD, plus pošta 40 USD (jiné poštovné do zahraničí nenabízí) a DPH, a dodací lhůta. Pokud nechcete platit celé poštovné je navíc třeba počkat, až se složí větší zakázka. Jinak by ten jeden bod vyšel na 1600,- Kč. Určitě toto však nešlo vyřešit do 14 dní.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, neřeším pozadí, jen tenhle kus se mnou dožije bez světélkujícího puntíku, to se nedá svítit :-)

 

vzhledem k hodnotě hodinek ...

 

 

Po předchozí dohodě dojeď za mnou na Chodov a vysekneme ho, svíttit bude také a nikdo nic nepozná. nic za to samozřejmě nechci. simunek@pcsp.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, určitě Tvojí nabídku využiju. Příští týden se snad dostanu do Prahy a vyzvednu je od Mechana, pak dám vědet. :smile_anim:

Po předchozí dohodě dojeď za mnou na Chodov a vysekneme ho, svíttit bude také a nikdo nic nepozná. nic za to samozřejmě nechci. simunek@pcsp.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...