Přejít na obsah

Frederique Constant Index Healey Clear Vision


Doporučené příspěvky

Ahoj,

dnes jsem si udělal radost a koupil Frederique Constant Index Healey Clear Vision - vracel jsem se přes Zürich a tak mě napadlo stavit se v místním hodinářství a okouknout nové Seamastery. Ty na krámě nebyly, ale zakoukal jsem se do těchto a tak jsem si udělal mezistupňovou radost :rolleyes:

Musím říct že balení, zpracování i pocit na ruce je výborný, velikost tak akorát. Ideální k obleku, ale těším se i na běžné nošení.

post-201-079735100 1320179369.jpg

post-201-029865500 1320179380.jpg

post-201-081401200 1320179391.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj,

dnes jsem si udělal radost a koupil Frederique Constant Index Healey Clear Vision - vracel jsem se přes Zürich a tak mě napadlo stavit se v místním hodinářství a okouknout nové Seamastery. Ty na krámě nebyly, ale zakoukal jsem se do těchto a tak jsem si udělal mezistupňovou radost :rolleyes:

Musím říct že balení, zpracování i pocit na ruce je výborný, velikost tak akorát. Ideální k obleku, ale těším se i na běžné nošení.

 

Já jsem FC tak nějak opomíjel a ani zde na fóru jsem se o tom moc nedočetl. Je to poměrně mladá značka, ale co se mi na nich líbí jsou jejich In-house - v tomto modelu je základní FC 303.

Naživo opravdu vypadají nádherně - navíc tritiové válečky na indexu velmi oceňuji - pod košilí je nasvícení slabé, ale tohle je věčné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ta podobnost tam určitě je - hlavně co se týče ruček a indexů - co se týče pouzdra, tam je vidět rozdíl hlavně u nožek a napojení na pouzdro - je prostě trošku jiné. Ale jak už tu padlo, co se dá navymýšlet v klasice ...

 

Jinak v přepočtu mě stály 18 520,-Kč - za ty peníze Inhouse :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...