Přejít na obsah

Pretesnenie - Omega


Doporučené příspěvky

Dneska jsem psal dušákům ohledně servisu a náhradním dílům na bondovky:

 

Dobrý den,

lunetu máme skladem, cena je 5.280Kč plus 300Kč za výměnu, číselník na objednávku, cena 3.600Kč,při výměně číselníku je nutné hodinky přetěsnit, jinak neručíme za vodotěsnost, doba přetěsnění do druhého dne na telefon za 2.010Kč, celková oprava trvá 4.měsíce, cena opravy je 6.900Kč, potom je dva roky záruka.

S přátelským pozdravem vedoucí servisu Pavel Michelfeit

 

Pak jsem byl u našeho libereckého dvorního hodináře:

Výměna číselníku - 90 Kč

Generálka (bez výměny korunek) cca 2500 Kč

Přetěsnění - těsnění kolem 30 Kč a pár korun za práci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem psal dušákům ohledně servisu a náhradním dílům na bondovky:

 

Dobrý den,

lunetu máme skladem, cena je 5.280Kč plus 300Kč za výměnu, číselník na objednávku, cena 3.600Kč,při výměně číselníku je nutné hodinky přetěsnit, jinak neručíme za vodotěsnost, doba přetěsnění do druhého dne na telefon za 2.010Kč, celková oprava trvá 4.měsíce, cena opravy je 6.900Kč, potom je dva roky záruka.

S přátelským pozdravem vedoucí servisu Pavel Michelfeit

 

Pak jsem byl u našeho libereckého dvorního hodináře:

Výměna číselníku - 90 Kč

Generálka (bez výměny korunek) cca 2500 Kč

Přetěsnění - těsnění kolem 30 Kč a pár korun za práci...

 

 

 

Hele to co píšeš je demagogie a je to úplně stejné jako kdyby jsi srovnával opravu 2 roky starého Mercedes benz C v autorizovaném servisu s originálními díly a opravu od Tondy vedle v garáži s díly možná s Auto Kelly.

 

 

 

Navíc je to zavádějící rada pro někoho kdo je tady 2 dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi tady snad dva dny, nebo o kom mluvíš?

Kolega se ptal, jak dlouho to trvá a kolik to stojí u Dušáka. Odpověď dostal.

Myslíš, že výměna lunety za 300 bude lépe provedená než výměna lunety za 50?

Nevěřím tomu, že by prostříknul ty hodinky wd40 jak nějakej jouda primky v horní dolní.

Zatím teda co vim, tak obecná spokojenost (M916 Zenith a kdoví co ještě, mAra_ Hamilton, PetrLBC Omega, já troje seika).

Myslíš, že neautorizovanej servis musí zákonitě používat neoriginál díly?

 

Ty bys nesvěřil omegy třeba Mechanovi? Myslíš že by opravu třeba posral a narval ti do toho nějaký čínský součástky, když to neni autorizovanej servis?

 

Ať si každej jedná dle svýho uvážení, klidně si hodinky nos kam chceš a za kolik chceš,

Hádat se s tebou nechci a nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost se servisem u Dušáka je popsána ZDE.

 

Co se mě týče, asi bych to k nim dal znovu. Na těch hodinkách udělali opravdu dobrý kus práce a vyměnili všechny opotřebované díly, včetně pérovníku, kroužku pod lunetou, korunky a těsnění. A od té doby jdou stále s výbornou přesností, mnohem lépe, než když jsem je kupoval nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

 

ako je tu s pretesnenim Seamasterov a Moonov u Dusaka? Mate cerstve skusenosti (cena a trvanie)? Samozrejme tam viem napisat email resp. zavolat, ale najskor by som rad pocul feedback zakaznikov. Diky.

 

Mě řekli nedávno 2300,-Kč a týden práce, mimochodem mě to taky čeká, jelikož už jsem měl párkrát zabalený připravený na poslání a zase jsem je vybalil :-( Ale brzy půjdou pod vodu, tak už musím. Dostaneš na to i zárukzu, takže bych ti tam udělat popuze doporučil.

To Horhe: S tou lunetou budiž, ale tvůj dvorní hodinář opravdu přetěsňuje Seamastery za 3O Kč nebo jsi zapomněl ještě jednu nulu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě řekli nedávno 2300,-Kč a týden práce, mimochodem mě to taky čeká, jelikož už jsem měl párkrát zabalený připravený na poslání a zase jsem je vybalil :-( Ale brzy půjdou pod vodu, tak už musím. Dostaneš na to i zárukzu, takže bych ti tam udělat popuze doporučil.

To Horhe: S tou lunetou budiž, ale tvůj dvorní hodinář opravdu přetěsňuje Seamastery za 3O Kč nebo jsi zapomněl ještě jednu nulu??

 

Těsnění, takovej ten naolejovanej gumovej kroužek, stojí kolem 30 Kč/ks. + práce (?) + tlakovka cca 150 Kč(né celkem, jenom tlakovka).

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těsnění, takovej ten naolejovanej gumovej kroužek, stojí kolem 30 Kč/ks. + práce (?) + tlakovka cca 150 Kč(né celkem, jenom tlakovka).

 

Tak to asi jo, ale taky se dělají kroužky v korunce a plast pod sklem a myslím, že nic jiného než originál tam nenacpe a ten je sám o sobě mastnej" A když už přetěsnit, tak určitě komplet pro jistotu a se zárukou :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymena perovniku... To teda nechapem naco.

 

No asi byl opotřebený, to se může klidně stát. To je totiž kouzlo servisu, že každý díl se prohlédne a když se jim něco nezdá, raději ho vymění. A tebe to nestojí ani Kačku navíc, protože mají pevnou sazbu za servis.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...